1. kolejka (13-14 sierpnia)

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1
Wilki Wilcza - LKS Czaniec 0:2
Beskid Skoczów - Gwarek Ornontowice 5:3
MKS Lędziny - Krupiński Suszec 5:1
Concordia Knurów - Unia Racibórz 1:2
Granica Ruptawa - LKS Bełk 5:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Iskra Pszczyna 2:0
Polonia Łaziska Górne - Spójnia Landek 2:3
Orzeł Mokre - Szczakowianka Jaworzno 2:1

2. kolejka (17 sierpnia)

Podbeskidzie II - Szczakowianka Jaworzno 0:1
Spójnia Landek - Orzeł Mokre 2:0
Iskra Pszczyna - Polonia Łaziska Górne 3:6
LKS Bełk - GKS Radziechowy-Wieprz 0:2
Unia Racibórz - Granica Ruptawa 2:2
Krupiński Suszec - Concordia Knurów 0:4
LKS Czaniec - Beskid Skoczów 3:0
Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza 1:0

3. kolejka (20-21 sierpnia)

Wilki Wilcza - Podbeskidzie II 4:1
Beskid Skoczów - Drzewiarz Jasienica 0:1
MKS Lędziny - LKS Czaniec 0:1
Concordia Knurów - Gwarek Ornontowice 1:1
Granica Ruptawa - Krupiński Suszec 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Unia Racibórz 6:1
Polonia Łaziska Górne - LKS
 Bełk 0:1
Orzeł Mokre - Iskra Pszczyna 0:2
Szczakowianka Jaworzno - Spójnia Landek 0:2

4. kolejka (27-28 sierpnia)

Iskra Pszczyna - Szczakowianka Jaworzno 1:2
LKS Bełk - Orzeł Mokre 3:0
Krupiński Suszec - GKS Radziechowy-Wieprz 1:7
Gwarek Ornontowice - Granica Ruptawa 4:0
LKS
 Czaniec - Concordia Knurów 2:1
Drzewiarz Jasienica - MKS Lędziny 2:1
Wilki Wilcza - Beskid Skoczów 5:0
Spójnia Landek - Podbeskidzie II 0:0
Polonia Łaziska Górne - Unia Racibórz 0:0

5. kolejka (31 sierpnia)

Beskid Skoczów - Podbeskidzie II 1:0
MKS Lędziny - Wilki Wilcza 3:1
Concordia Knurów - Drzewiarz Jasienica 0:3
Granica Ruptawa - LKS Czaniec 1:3
GKS Radziechowy-Wieprz - Gwarek Ornontowice 0:1
Polonia Łaziska Górne - Krupiński Suszec 3:1
Orzeł Mokre - Unia Racibórz 0:3
Szczakowianka Jaworzno - LKS
 Bełk 1:3
Spójnia Landek - Iskra Pszczyna 0:0

6. kolejka (3-4 września)

LKS Bełk - Spójnia Landek 2:0
Unia Racibórz - Szczakowianka Jaworzno 1:1
Krupiński Suszec - Orzeł Mokre 0:0
Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 1:3
LKS Czaniec - GKS Radziechowy-Wieprz 0:3
Drzewiarz Jasienica - Granica Ruptawa 4:0
Wilki Wilcza - Concordia Knurów 1:3
Beskid Skoczów - MKS Lędziny 0:0

7. kolejka (10-11 września)

Concordia Knurów - Beskid Skoczów 1:3
Granica Ruptawa - Wilki Wilcza 1:0
GKS Radziechowy-Wieprz - Drzewiarz Jasienica 1;1
Polonia Łaziska Górne - LKS
 Czaniec 3:0
Orzeł Mokre - Gwarek Ornontowice 0:1
Szczakowianka Jaworzno - Krupiński Suszec 7:0
Spójnia Landek - Unia Racibórz 1:0
Iskra Pszczyna - LKS Bełk 2:2
Podbeskidzie II - MKS Lędziny 1:0

8. kolejka (17-18 września)

Podbeskidzie II - LKS Bełk 1:1 18.09. (niedziela) godz. 15:00
Unia Racibórz - Iskra Pszczyna 3:2
Krupiński Suszec - Spójnia Landek 1:2
Gwarek Ornontowice - Szczakowianka Jaworzno 3:1
LKS Czaniec - Orzeł Mokre 1:1
Drzewiarz Jasienica - Polonia Łaziska Górne 1:2
Wilki Wilcza - GKS Radziechowy-Wieprz 1:1
Beskid Skoczów - Granica Ruptawa 3:1
MKS Lędziny - Concordia Knurów 6:2

9. kolejka (24-25 września)

Concordia Knurów - Podbeskidzie II 2:2 24.09 (sobota) godz. 11:00
Granica Ruptawa - MKS Lędziny 0:2
GKS Radziechowy-Wieprz - Beskid Skoczów 5:1
Polonia Łaziska Górne - Wilki Wilcza 1:0
Orzeł Mokre - Drzewiarz Jasienica 0:0
Szczakowianka Jaworzno - LKS
 Czaniec 0:1
Spójnia Landek - Gwarek Ornontowice 1:2
Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 0:2
LKS Bełk - Unia Racibórz 3:0

10. kolejka (1-2 października)

Unia Racibórz - Podbeskidzie II 1:3  01.10 (sobota) godz. 15:00
Krupiński Suszec - LKS Bełk 1:3
Gwarek Ornontowice - Iskra Pszczyna 3:1
LKS Czaniec - Spójnia Landek 1:0
Drzewiarz Jasienica - Szczakowianka Jaworzno 5:0
Wilki Wilcza - Orzeł Mokre 1:0
Beskid Skoczów - Polonia Łaziska Górne 1:1
MKS Lędziny - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2
Concordia Knurów - Granica Ruptawa 1:1

11. kolejka (8-9 października)

Granica Ruptawa - Podbeskidzie II 0:2 08.10. (sobota) godz. 15:00
GKS Radziechowy-Wieprz - Concordia Knurów 3:0
Polonia Łaziska Górne - MKS
 Lędziny 1:2
Orzeł Mokre - Beskid Skoczów 1:2
Szczakowianka Jaworzno - Wilki Wilcza 1:1
Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica 2:2
Iskra Pszczyna - LKS Czaniec 0:0
LKS Bełk - Gwarek Ornontowice 1:1
Unia Racibórz - Krupiński Suszec 4:3

12. kolejka (15-16 października)

Podbeskidzie II - Krupiński Suszec 4:0 (mecz przerwany w 10. minucie, niekompletna drużyna rywali) 16.10 (niedziela) godz. 15:00
Gwarek Ornontowice - Unia Racibórz 1:5
LKS Czaniec - LKS Bełk 0:5
Drzewiarz Jasienica - Iskra Pszczyna 0:1
Wilki Wilcza - Spójnia Landek 3:1
Beskid Skoczów - Szczakowianka Jaworzno 1:1
MKS Lędziny - Orzeł Mokre 3:2
Concordia Knurów - Polonia Łaziska Górne 4:1
Granica Ruptawa - GKS Radziechowy-Wieprz 1:3

13. kolejka (22-23 października)

GKS Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II 1:5 22.10 (sobota), godz. 15:00
Polonia Łaziska Górne - Granica Ruptawa 0:0
Orzeł Mokre - Concordia Knurów 0:1
Szczakowianka Jaworzno - MKS
 Lędziny 1:1
Spójnia Landek - Beskid Skoczów 1:1
Iskra Pszczyna - Wilki Wilcza 0:1
LKS Bełk - Drzewiarz Jasienica 5:1
Unia Racibórz - LKS Czaniec 2:1
Krupiński Suszec - Gwarek Ornontowice 0:3

14. kolejka (29-30 października)

Podbeskidzie II - Gwarek Ornontowice 2:1 30.10 (niedziela), godz. 13:00
LKS
 Czaniec - Krupiński Suszec 1:0
Drzewiarz Jasienica - Unia Racibórz 5:1
Wilki Wilcza - LKS Bełk 1:2
Beskid Skoczów - Iskra Pszczyna 1:0
MKS Lędziny - Spójnia Landek 0:0
Concordia Knurów - Szczakowianka Jaworzno 0:1
Granica Ruptawa - Orzeł Mokre 2:1
GKS Radziechowy-Wieprz - Polonia Łaziska Górne 1:1

15. kolejka (5-6 listopada)

Polonia Łaziska Górne - Podbeskidzie II 05.11. (sobota) godz. 13:00
Orzeł Mokre - GKS Radziechowy-Wieprz
Szczakowianka Jaworzno - Granica Ruptawa
Spójnia Landek - Concordia Knurów
Iskra Pszczyna - MKS
 Lędziny
LKS Bełk - Beskid Skoczów
Unia Racibórz - Wilki Wilcza
Krupiński Suszec - Drzewiarz Jasienica
Gwarek Ornontowice - LKS Czaniec

16. kolejka (12-13 listopada)

Podbeskidzie II - LKS Czaniec 13.11 (niedziela), godz. 13:00
Drzewiarz Jasienica - Gwarek Ornontowice
Wilki Wilcza - Krupiński Suszec
Beskid Skoczów - Unia Racibórz
MKS Lędziny - LKS Bełk
Concordia Knurów - Iskra Pszczyna
Granica Ruptawa - Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz - Szczakowianka Jaworzno
Polonia Łaziska Górne - Orzeł Mokre

17. kolejka (19-20 listopada)

Orzeł Mokre - Podbeskidzie II 19.11. (sobota), godz. 13:00
Szczakowianka Jaworzno - Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek - GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna - Granica Ruptawa
LKS
 Bełk - Concordia Knurów
Unia Racibórz - MKS Lędziny
Krupiński Suszec - Beskid Skoczów
Gwarek Ornontowice - Wilki Wilcza
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica