PODBESKIDZIE - CHROBRY GŁOGÓW 1:0, 17.11.17

WIGRY SUWAŁKI - PODBESKIDZIE

PODBESKIDZIE B-B - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

 

ODRA OPOLE - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PODBESKIDZIE  BIELSKO-BIAŁA

PODBESKIDZIE - GKS KATOWICE

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - PUSZCZA NIEPOŁOMICE 30.09.2017

MIEDŹ LEGNICA - PODBESKIDZIE 23.09.2017

PODBESKIDZIE - ARKA GDYNIA 19.09.2017

 

PODBESKIDZIE - POGOŃ SIEDLCE 16.09.2017

PODBESKIDZIE - OLIMPIA GRUDZIĄDZ 13.09.2017

GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE 9.09.2017

GKS TYCHY - PODBESKIDZIE 3:3 (25.08.17)

PODBESKIDZIE - RUCH CHORZÓW 1:0 (22.08.17)

CHOJNICZANKA - PODBESKIDZIE 4:0 (18.08.17)

STOMIL - PODBESKIDZIE 3:1 (11.08.17)

PODBESKIDZIE - DRUTEX-BYTOVIA 0:2 (5.08.17)

I Liga: Chrobry Głogów - TS Podbeskidzie 1:1 (29.07.2017)

[Puchar Polski]: Radomiak Radom - TS Podbeskidzie

 

Podbeskidzie - MKS Kluczbork

GÓRNIK ZABRZE - PODBESKIDZIE

PODBESKIDZIE - SANDECJA NOWY SĄCZ

POGOŃ SIEDLCE - PODBESKIDZIE

PODBESKIDZIE - GKS TYCHY

STAL MIELEC - PODBESKIDZIE

PODBESKIDZIE - MIEDŹ LEGNICA

Wisła Puławy - TS Podbeskidzie

  

Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie

PODBESKIDZIE - ZNICZ PRUSZKÓW

GKS KATOWICE - PODBESKIDZIE cz. II

GKS KATOWICE - PODBESKIDZIE

PODBESKIDZIE - STOMIL OLSZTYN cz. II

PODBESKIDZIE - STOMIL OLSZTYN

CHOJNICZANKA CHOJNICE - PODBESKIDZIE B-B

PODBESKIDZIE - CHROBRY GŁOGÓW  (CZ. II)

PODBESKIDZIE - CHROBRY GŁOGÓW

WIGRY SUWAŁKI - PODBESKIDZIE

Podbeskidzie - Drutex-Bytovia (cz. II)

Podbeskidzie - Drutex-Bytovia (cz. I)

Podbeskidzie - Olimpia Grudziądz (cz. II)

Podbeskidzie - Olimpia Grudziądz (cz. I)

MKS Kluczbork - Podbeskidzie

Podbeskidzie - Górnik Zabrze, cz. II

Podbeskidzie - Górnik Zabrze cz. I

Sandecja - Podbeskidzie

Podbeskidzie - Pogoń cz.2

 

Podbeskidzie - Pogoń

 

GKS TYCHY - PODBESKIDZIE cz. 2

GKS TYCHY - PODBESKIDZIE

 

Podbeskidzie - Stal cz. 2

 

Podbeskidzie - Stal

 

Miedź - Podbeskidzie

 

Podbeskidzie - Wisła Puławy cz.2

 

Podbeskidzie - Wisła Puławy

 

Podbeskidzie - Zagłębie cz.2

 

Podbeskidzie -Zagłębie

 

Znicz - Podbeskidzie

 

Podbeskidzie - GKS Katowice cz.2

 

Podbeskidzie - GKS Katowice

 

 

Stomil - Podbeskidzie

 

Podbeskidzie -Chojniczanka cz.2

 

Podbeskidzie - Chojniczanka cz.1

 

Chrobry - Podbeskidzie

 

Podbeskidzie - Wigry cz.2

 

Podbeskidzie - Wigry cz.1

 

PP: Podbeskidzie - Lech cz.2

 

PP: Podbeskidzie - Lech cz.1

 

 

DRUTEX-BYTOVIA - PODBESKIDZIE

 

OLIMPIA GRUDZIĄDZ  - PODBESKIDZIE 



PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW 37. KOLEJKA (14.05.2016)

GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE 36. KOLEJKA (10.05.2016)

PODBESKIDZIE - KORONA KIELCE, 35. KOLEJKA (6.05.2016)

 

Jagiellonia Białystok - TS Podbeskidzie 1.05.2016 (34. kolejka)

TS Podbeskidzie - Śląsk Wrocław, 23.04.2016 (33. kolejka)

 

Górnik Zabrze - TS Podbeskidzie, 20.04.2016 (32 Kolejka)

 

PODBESKIDZIE B-B - TERMALICA BB NIECIECZA 17.04.2016 (31. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE B-B - TERMALICA BB NIECIECZA 9.04.2016 (30. KOLEJKA)

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - PODBESKIDZIE B-B, 4.04.2016 (29.KOLEJKA)

TS PODBESKIDZIE - GÓRNIK ZABRZE, 19.03.2016

PIAST GLIWICE - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 11.03.2016

TS Podbeskidzie - Korona Kielce 4.03.2016

TS Podbeskidzie - Górnik Łęczna, 1.03.2016

Wisła Kraków - TS Podbeskidzie, 27.02.2016

TS Podbeskidzie - Lech Poznań, 20.02.2016

Lechia Gdańsk - TS Podbeskidzie, 13.02.2016

Podbeskidzie - Korona Kielce (sparing)

PODBESKIDZIE - ROZWÓJ 16.01.2016 (SPARING)

PODBESKIDZIE - ŚLĄSK WROCŁAW 21.12.2015 (21. KOLEJKA)

POGOŃ SZCZECIN - PODBESKIDZIE, 12.12.15 (20 KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - RUCH CHORZÓW, 5.12.15 (19. KOLEJKA)

 

CRACOVIA - PODBESKIDZIE 2.12.15 (18. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - LEGIA WARSZAWA 29.11.2015 (17. KOLEJKA)

PODBESKIDZIE - ZAGŁĘBIE LUBIN 22.11.2015 (16.KOLEJKA)

GÓRNIK ZABRZE - PODBESKDZIE (SPARING, 13.11.15)

TERMALICA BRUK BET NIECIECZA - PODBESKIDZIE 7.11.15 (15. KOLEJKI)

PODBESKIDZIE - JAGIELLONIA 2.11.2015 (14. KOLEJKA)

GÓRNIK ZABRZE - PODBESKIDZIE 26.10.15 (13. KOLEJKA)

ODDAJ KREW, IDŹ NA MECZ (24.10.2015)

 

PODBESKIDZIE - PIAST GLIWICE 17.10.15 (12. KOLEJKA)

 

KORONA KIELCE - PODBESKIDZIE 3.10.15 (11. KOLEJKA)

 

GÓRNIK ŁĘCZNA - PODBESKIDZIE 26.092015 (10. KOLEJKA)

 

1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI
PODBESKIDZIE - ŚLĄSK WROCŁAW

 

PIERWSZY TRENING Z ROBERTEM PODOLIŃSKIM

 

PODBESKIDZIE - WISŁA KRAKÓW 19.09.15 (9. KOLEJKA)

 

LECH POZNAŃ - PODBESKIDZIE 12.10.15 (8. KOLEJKA EKSTRAKLASY)

 

PODBESKIDZIE - LECHIA GDAŃSK 28.08.15 (7. KOLEJKA EKSTRAKLASY)

 

ŚLĄSK WROCŁAW - PODBESKIDZIE 22.08.15 (6. KOLEJKA)

 

PODBESKIDZIE - POGOŃ SZCZECIN 17.08.15 (5. KOLEJKA)

 

MIEDŹ LEGNICA - PODBESKIDZIE 13.08.15 (1/16 PUCHARU POLSKI)

 

RUCH CHORZÓW - PODBESKIDZIE 10.08.15 (4. KOLEJKA)

 

PODBESKIDZIE - CRACOVIA 1.08.15 (3.KOLEJKA)

 

LEGIA WARSZAWA - PODBESKIDZIE 26.07.15 (2.KOLEJKA)

 

ZAGŁĘBIE LUBIN - PODBESKIDZIE 18.07.15 (1. KOLEJKA)