Podbeskidzie Bielsko-Biała: klub z widokiem na szczyty.

Jest pierwszym klubem piłkarskim z Bielska-Białej lub okolic, który wystąpił na poziomie Ekstraklasy, oraz najbardziej wysuniętym na południe kraju zespołem w tej klasie rozgrywek. Historia klubu na stałe wpisana jest w zawiłe dzieje dwumiasta nad rzeką Białą. Początki powstania datuje się już na 1907 rok, kiedy to powstał Bielitzer Fussball Klub. Przez lata zmieniały się nazwy zespołu, przechodził on wiele fuzji i przeobrażeń, ale historycy zgodnie potwierdzają: korzenie TS Podbeskidzie Bielsko-Biała sięgają początku XX wieku. W ostatnich latach występów wśród najlepszych drużyn w Polsce Podbeskidzie wyraźnie zaznaczyło swoją obecność na sportowej mapie kraju, wysyłając jednocześnie sygnał, że nawet najwięksi muszą się liczyć z piłkarskim powiewem świeżości z beskidzkich szczytów. Znakiem rozpoznawczym Podbeskidzia jest góralski charakter, upór i ogromna determinacja, dzięki czemu z każdego starcia wychodzą silniejsi.

Stadion Miejski Bielsko-Biała

Wspinaczka na szczyt rozpoczęta - przyszłość należy do Górali!