JAN KOCIAN 11.10.2016 - nadal

DARIUSZ DŹWIGAŁA 7.06.2016 - 11.10.2016

 

Robert Podoliński 21.09.2015 - 19.05.2016



Dariusz Kubicki 4.05.2015 - 19.09.2015



 

Leszek Ojrzyński 10.2014 – 02.05.2015 



 

Czesław Michniewicz 20.03.2013 - 22.10.2013



 

Dariusz Kubicki 04.01.2013 - 20.03.2013


 

Marcin Sasal 29.11.2012 - 03.01.2013



 

 Andrzej Wyroba (tymczasowy trener) 22.10. - 29.10.2012



 

Robert Kasperczyk 04.12.2009 - 22.10.2012



 

Tomasz Świderski (tymczasowy trener) 02.11. - 03.12.2009 



 

Marcin Brosz 01.07.2007 - 02.11.2009



 

Krzysztof Tochel 25.04.2006 - 30.06.2007



 Włodzimierz Małowiejski 23.08.2005 - 24.04.2006


 

 Jan Żurek 01.07.2004 - 23.08.2005



 

Krzysztof Pawlak 14.10.2003 - 30.06.2004 



Wojciech Borecki 11.06.2003 - 13.10.2003 


Paweł Kowalski 01.01.2003 - 10.06.2003



Wojciech Borecki 29.08.2001 - 31.12.2002 


 

 Albin Wira 2.07.2001- 28.08.2001


Źródło: przegladsportowy.pl

 Wojciech Borecki 01.01.1999 - 30.06.2001 


Zdenek Dembinny 01.12.1997 - 31.12.1998 



 

Bogdan Warzecha 27.08.1997 - 30.11.1997 



Zdzisław Byrdy 11.07.1997 - 26.08.1997