26.08.2017

[CLJ]: Górnik pokonany!

Trzy zwycięstwa w czterech meczach - to bilans beniaminka Centralnej Ligi Juniorów z Bielska-Białej.W sobotę przed południem drużyna Pawła Łosia spotkała się w Dankowicach z rówieśnikami z Zabrza i podtrzymała znakomitą passę wygrywając 2:1. Do przerwy obie drużyny zdobyły po jednej bramce, w 15 minucie bramkę zdobył Konrad Gutowski, cztery minuty później wyrównał Wira.Druga połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, a przewagę udokumentował ponownie Gutowski zdobywając swojego trzeciego gola w czterech meczach ligowych. Więcej sytuacji strzeleckich bielszczanie już nie wykorzystali, ale i tak cieszyli się po meczu z kompletu punktów!Podbeskidzie: Pyka - Wojciechowski (74' Stasica), Przygocki, Pawlus, Jagieła, Możdżonek, Bukowczan (80' Caputa), Sieracki, Drabik (46' Stanclik), Bury (80' Szemis), GutowskiTrener: Paweł Łoś