04.11.2017

[IV liga]: Na tarczy od lidera

Boisko lidera to zawsze trudny teren – przekonali się o tym zawodnicy Podbeskidzia II, którzy ulegli LKS-owi Bełk 1:3.Gospodarze kapitalnie rozpoczęli ten mecz – już w trzeciej minucie Piotr Bysiec trafił po raz pierwszy do bramki, strzeżonej przez Kamila Lecha. Mimo trudnego początku bielszczanie wrócili do gry w 16 minucie. Wtedy to faulowany w polu karnym był Filip Matuszczyk, a jedenastkę na bramkę zamienił Arkadiusz Jaworski.Lider z Bełku nie pozwolił jednak na to aby taki wynik utrzymał się do przerwy, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarze zdobyli drugą bramkę i do szatni zeszli prowadząc 2:1.Druga połowa przez długi czas nie przynosiła zmiany wyniku, kolejna bramka padła dopiero w 90 minucie i umocniła ona na prowadzeniu LKS Bełk, zapewniając gospodarzom trzy punkty w tym spotkaniu.LKS  Bełk – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:1 (2:1)
Bramki:3' 44' 90' – 16' (k) JaworskiPodbeskidzie II: Lech - M.Sobczak, Gibas, Jaworski, Gawor (70' Machalica), Gach (85' Jendryczko), Walkiewicz, Smolarz, Oczko, Matuszczyk, Strączek (46' Kręcichwost)Trener: Piotr Bogusz