30.05.2018

[IV liga]: Punkty stracone w drugiej połowie

Już 2:0, po dwóch bramkach Petera Sladka, prowadziło Podbeskidzie II z LKS-em Bełk, ale ostatecznie uległo 2:4.Mecz z wiceliderem czwartoligowej tabeli rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla gospodarzy, czyli TSP II, głównie za sprawą skuteczności Petera Sladka. Słowak trafiał do bramki rywali w 10 i 35 minucie. Dwubramkowego prowadzenia nie udało się utrzymać do przerwy, bo jeszcze w 41 minucie rywale złapali kontakt po trafieniu z rzutu karnego.W drugiej połowie trafiali już wyłącznie goście kolejno w 65 i 74 minucie, a wynik na 2:4 ustalili zdobywając bramkę w ostatniej minucie gry.Podbeskidzie II - LKS Bełk 2:4 (2:1)Bramki: 10', 35' Sladek - 41 (k), 65, 74, 90,Podbeskidzie II: Riabowski - Gurgenidze, Gibas, Jaworski, Kołat (40' Koszela), Wojciechowski (46' Stanclik), Gutowski, Podgórski, Walkiewicz, Królak (50' Matuszczyk), Sladek