22.04.2018

[IV liga]: Trzy punkty z Wilczy

Rezerwy Podbeskidzia przełamały złą serię meczów bez wygranej i pokonały Wilki Wilcza 3:1.Po dwóch kolejnych przegranych zespół Piotra Bogusza zwyciężył w Wilczy 3:1. Pierwszą bramkę po niespełna trzydziestu minutach gry zdobył Gruzin reprezentujący Podbeskidzie Gigi Gurgenidze. To trafienie uspokoiło grę bielszczan i pozwoliło im kontrolować przebieg meczu. Krótko po wznowieniu gry w drugiej części meczu było już 2:0, bo bramkarza Wilków pokonał Adrian Pindera.Gospodarze na dziesięć minut przed końcem meczu zdołali co prawda zdobyć kontaktową bramkę, ale parę minut później Górale odzyskali dwubramkową, bezpieczną przewagę dzięki trafieniu Daniela Stanclika, który tym samym ustalił wynik meczu na 3:1 dla Podbeskidzia II.Wilki Wilcza - Podbeskidzie II 1:3 (0:1)Podbeskidzie II: A. Leszczyński - Jaworski, Gibas, Gurgenidze, Koszela, Walkiewicz (90' Smolarz), Matuszczyk (65' Stanclik), Podgórski, Pindera (81' Gutowski), Gach, Królak (75' Sladek)