31.03.2018

[IV liga]: TSP II - Beskid 1:1

Druga drużyna Podbeskidzia zremisowała 1:1 w meczu, w którym bramki padały w ostatnich minutach.W czwartym meczu w tegorocznych rozgrywkach Podbeskidzie ponownie nie dało się pokonać, to kolejny mecz bez przegranej, ale blisko było, aby Podbeskidzie zgarnęło pełną pulę. Do 90 minuty utrzymywał się rezultat bezbramkowy, w samej końcówce bramkę dla TSP zdobył Peter Sladek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną bielszczan na 1:1 trafił Patryk Tyrna, a sędziowie odnotowali że ta bramka padła w trzeciej minucie doliczonego czasu. Podbeskidzie od 63 minuty grało w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą zobaczył bramkarz Górali, Kamil Lech.Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Beskid Skoczów 1:1 (0:0)Bramki: 90' Sladek - 90' TyrnaPodbeskidzie II: Lech - Gibas, Sobczak, Jaworski, Koszela - Walkiewicz, Podgórski, Smolarz (66' Stanclik), Pindera (90' Gutowski), Matuszczyk (66' Leszczyński), Kolar (74' Sladek)Trener: Piotr Bogusz