25.05.2017

[IV liga]: TSP II - Concordia 0:3

Zaskakująco wysoką przegraną zakończył się mecz drugiej drużyny Podbeskidzia, z będącą w środku tabeli Concordią Knurów.Mecz odbył się w ramach 26. kolejki IV ligi, która została przełożona z 30 kwietnia ze względu na panujące tego dnia warunki atmosferyczne. Do meczu z Concordią Knurów to Podbeskidzie II przystępowało w roli faworyta - wskazywała na to choćby tabela, w której bielszczanie zajmowali drugą pozycję, a zespół z Knurowa był 13. Boisko jednak zweryfikowało przedmeczowe hipotezy. Choć podopieczni Piotra Bogusza mieli kilka sytuacji, w których bliscy byli zdobycia bramki, to zdecydowanie lepszą skutecznością wykazali się goście, którzy jeszcze w pierwszych 45 minutach dwukrotnie pokonali Sebastiana Madejskiego - katem bielszczan okazał się Michał Zieliński, autor obu goli. Po przerwie mecz był wyrównany, ale to znów gracze Concordii mogli cieszyć się z bramki. Wynik na 0:3 w 85 minucie ustalił Tomasz Czerniak.TS Podbeskidzie II - Concordia Knurów (0:2) 0:3Bramki: 35', 42' Zieliński, 85' CzerniakTS Podbeskidzie II: Madejski – Handzlik (86' Kułagowski), Jagieła, Gibas, Zakrzewski, Wojciechowski, Felsch, Jaworski, Walkiewicz, Gawor (35' Strączek), Handy (62' Waleczek)Trener: Piotr Bogusz

19.04.2024, godz: 18:00