07.05.2018

[IV liga]: TSP II - Unia Racibórz 3:0

Drugi zespół Podbeskidzia pewnie pokonał Unię Racibórz w meczu 24. kolejki IV ligi. Przewaga dwójki nie podlegała dyskusji, ale dopiero w końcówce pierwszej połowy udało się ją przełożyć na wynik meczu. Rzut karny wykorzystał Peter Sladek. Słowak dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy trafił do siatki po raz drugi i było już niemal pewne, że trzy punkty zostaną tego dnia w Bielsku-Białej. W końcówce meczu wynik na 3:0 dla zespołu Piotra Bogusza ustalił Sebastian Smolarz.Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Racibórz 3:0 (1:0)Bramki: 45' (karny), 55' Sladek, 89' SmolarzPodbeskidzie: Fabisiak - Gurgenidze, Gibas, Moskwik, Jaroch (5' Pindera, 77' Jaworski), Matuszczyk (46' Kręcichwost), Podgórski, Walkiewicz, Kolar (60' Smolarz), Gach (46' Gutowski), Sladek