BB365.info współpracuje z TSP

Zapowiedzi meczów, atrakcyjne konkursy i ciekawostki z życia klubu – to już wkrótce kibice Podbeskidzia znajdą na portalu BB365.info, który został partnerem medialnym klubu.

BB365.info Portal Czasu Wolnego od wielu lat opisuje wydarzenia kulturalne w regionie Podbeskidzia. - Nasza misja to docieranie z informacjami do wszystkich, zainteresowanych ciekawą rozrywką. Promujemy koncerty, imprezy, wydarzenia sportowe, zdrowy styl życia, kino oraz teatr. Chcemy, aby nasz portal był rzetelnym źródłem dla każdego, kto szuka atrakcji w regionie. Na liście naszych partnerów nie mogło zabraknąć klubu TS Podbeskidzie. Mamy przecież wspólny cel - promowanie regionu, w którym drzemie naprawdę duży potencjał - mówi Tomasz Wawak, redaktor naczelny portalu.

Chcemy żeby mecze piłkarskie były postrzegane jako atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną, na równi z wyjściem do kina, albo na koncert. Dzięki współpracy z portalem BB365.info mecze Podbeskidzia znajdą się w kalendarzu imprez kulturalnych i rozrywkowych naszego regionu. Liczymy, że w ten sposób dotrzemy do grona młodych ludzi szukających atrakcyjnych wydarzeń – mówi Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia.

Informacji nie tylko o klubie szukajcie pod adresem: BB365.info

oraz na facebooku: https://www.facebook.com/bielsko.imprezy.koncerty/

MENU