CA Sport Broker nadal Biznes Partnerem

CA Sport Broker współpracował z klubem przez ostatni rok i właśnie zdecydował się przedłużyć umowę!

Broker specjalizujący się w ubezpieczeniach sportowych po roku współpracy z klubem chętnie przystał na propozycję kontynuacji umowy.

- To był dla nas udany rok, jesteśmy zadowoleni z tego jak układa się współpraca z klubem. Mimo niższego od oczekiwanego miejsca w tabeli, które zajęło Podbeskidzie w tym okresie, jakość świadczeń realizowanych przez klub nie spadła i nadal chcemy być związani z Podbeskidziem – mówi Adam Prończuk, prezes CA Sport Broker.

Tacy partnerzy są szczególnie wartościowi, związani z klubem na dobre i na złe. Bardzo dziękuję prezesowi Prończukowi, który nie zastanawiał się długo nad przedłużeniem umowy. To też świadczy, o tym, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie – komentuje fakt podpisania nowej umowy prezes Tomasz Mikołajko.

CA Sport Broker Sp. z o.o. jest firmą brokerską specjalizującą się w ubezpieczeniach sportowych. Dysponujemy całą gamą specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb sportu profesjonalnego, wyczynowego i amatorskiego.

Naszym największym kapitałem są ludzie – pracownicy CA Sport Broker oraz nasi partnerzy biznesowi. Ich wiedza i doświadczenie, w powiązaniu z szerokimi kontaktami na rynku zagranicznym, pozwalają na wypracowanie najwyższych standardów.

Nasza oferta bazuje na: własnych programach autorskich, produktach rynku krajowego oraz rozwiązaniach z rynków zagranicznych.

 

MENU