15.10.2014

Do przerwy 3:0

Drugi zespół Podbeskidzia szybko pokazał która drużyna jest lepsza i już po 26 minutach prowadził 3:0 w meczu grupy opolsko-śląskiej III ligi.

Mecz rozpoczął się minutą ciszy dla uczczenia pamięci ofiar wypadku w kopalni w Mysłowicach-Wesołej, skąd przyjechali dzisiejsi goście, zawodnicy Górnika Wesoła.  Później, na boisku Górale prowadzili festiwal strzelecki: do siatki rywala trafili: Kamil Jonkisz w 9 minucie, Marcin Byrski w 23, a trzy minuty później goście z Wesołej sami strzelili sobie bramkę. Honorowe trafienie zanotowali w 66 minucie, ale to gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i na więcej „górnikom” już nie pozwolili. Zespół Dariusza Mrózka odnotował trzecią wygraną z rzędu i coraz bliżej jest bezpiecznej strefy ligowej stawki.

TS Podbeskidzie II – Górnik Wesoła 3:1 (3:0)
Bramki: 9’ Jonkisz, 23’ Byrski, 26’ Sarzało(samob.) – 66’ Haftkowski
TSP II: Sebastian Madejski – Damian Byrtek, Gracjan Horoszkiewicz, Szymon Jarosz (66’ Leszek Kuszmider), Damian Handzlik – Maciej Felsch, Krzysztof Łaciak (60’Filip Gajda) - Aleksander Chmielewski, Sebastian Bartlewski (46’ Seweryn Pielichowski), Marcin Byrski – Kamil Jonkisz (46’ Damian Oczko)