05.06.2015

Dwójka kończy sezon

Po efektownym zwycięstwie 5:1 nad Małąpanwią Ozimek zespół rezerw Podbeskidzia rozegra ostatni mecz sezonu ze Skalnikiem Gracze.
  W dwóch ostatnich kolejkach bielszczanom przyszło mierzyć się z ligowymi outsiderami: w sobotę 6 czerwca do Bielska-Białej przyjedzie przedostatni w tabeli III ligo opolsko-śląskiej Skalnik Gracze.
PODBESKIDZIE II BIELSKO-BIAŁA - LKS SKALNIK GRACZE 06.06.2015 sobota godz 17:00 Stadion "na Górce" ul. Młyńska

Kasa czynna od 16:00 do 18:00
Sprzedaż biletów dla kibiców prowadzona będzie w kasie przy wejściu od ul. Młyńskiej.

- dzieci do 6 roku życia

W meczu przedostatniej kolejki, w którym TSP II grało z Małąpanwią Ozimek zespół Dariusza Mrózka udowodnił swoją wyższość bezapelacyjnie wygrywając 5:1, choć przez większość spotkania TSPII grało w dziesiątkę po tym, jak w 30 minucie drugą żółtą kartką zobaczył Leszek Kuszmider i w konsekwencji został wykluczony z gry. Już w tym momencie Podbeskidzie prowadziło 2:1 po bramkach Kamila Jonkisza i Seweryna Pielichowskiego. Jeszcze przed przerwą na 3:1 podwyższył Daniel Bujok, a w drugiej połowie swoją drugą bramkę dołożył Kamil Jonkisz. Wynik na 5:1 ustalił z rzutu karnego Maciej Felsch.
Małapanew Ozimek - Podbeskidzie II 1:5 (1:3)

Bramki: 13' Wiśniewski - 12', 52' Jonkisz, 15' Pielichowski, 43, Bujok. 62' Felsch (karny)
TSP II: Madejski - Łaciak, Kuszmider, Jarosz, Mazan - Felsch, Lenartowski (56' Widełka), Pielichowski, Zelek (46' Chmielewski), Bujok (71' Wilczek) - Jonkisz (56' Zakrzewski)Trener: Dariusz Mrózek