12.03.2016

Dwójka zaczęła od wygranej

Wyjątkowo pod wodzą trenera Pulkowskiego, oraz mocno zasilona ekstraklasowymi zawodnikami, drużyna rezerw wygrała mecz inaugurujący rundę wiosenną III ligi.W składzie Górali na mecz z Ruchem Zdzieszowice, wiele było nazwisk znanych z pierwszej drużyny, ale nie tylko na boisku. Na ławce trenerskiej zasiadł II trener pierwszej drużyny Michał Pulkowski, który zastąpił przebywającego na stażu w Bayerze Leverkusen trenera Dariusza Mrózka.Wyprawa na Opolszczyznę udała się i do Bielska-Białej zespół wrócił z trzema punktami, zdobytymi w bardzo ważnym meczu, z drużyną, tak jak bielszczanie, walczącą o pozostanie w III lidze.Już w 17 minucie pierwszą bramkę zdobył Paweł Tarnowski, który wykorzystał podanie Antona Slobody. Kilka minut później mieliśmy już remis, stojący w bramce Podbeskidzia Sebastian Madejski skapitulował po strzale z rzutu karnego w 24 minucie.Jeszcze przed przerwą bielszczanie ponownie wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Nowak. Podbeskidzie kontrolowało grę i w efekcie podwyższyło prowadzenie, w 54' minucie do siatki trafił Bartosz Jaroch, przy asyście Przemysława Gladusa. Rywale byli w tanie odpowiedzieć tylko jednym golem z 69 minuty.Ruch Zdzieszowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:3 (1:2)Bramki dla TSP: 17' Tarnowski, 45' Nowak, 54' Jaroch

Skład TSP II: Madejski - Jaroch, Kolcak, Nowak, Pazio (60' Oczko) - Tarnowski (85' Łaciak), Kołodziej, Sloboda, Adu - Gladus (68' Mikołajewski), Wajdzik