Jubileuszowa Przedszkoliada już w listopadzie

12  listopada 2017 r.  o godz. 13:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej spotkamy się na jubileuszowej, już dziesiątej Przedszkoliadzie!

Kiedy w 2013 roku Urząd Miejski w Bielsku-Białej po raz pierwszy zorganizował Przedszkoliadę, chyba nikt nie przypuszczał, że  stanie się jednym z najpopularniejszych wydarzeń sportowych dla maluchów w naszym mieście. 

Impreza bardzo szybko zyskała ogromną popularność, a liczba uczestników systematycznie rosła. Pierwsza edycja Przedszkoliady zgromadziła 188 małych piłkarzy, ostatnia już 444 przedszkolaków z 36 przedszkoli.  Warto podkreślić, że do tej pory na murawach Stadionu Miejskiego i boiska „Na Górce” oraz parkiecie hali pod Dębowcem, w edycjach wiosennej i jesiennej,  łącznie zagrało 3 tys. maluchów!!!
 
12  listopada 2017 r.  o godz. 13.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej spotkamy się na jubileuszowej, już dziesiątej Przedszkoliadzie!
 
Przypominamy, że w zawodach organizowanych przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej we współpracy z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu oraz Football Academy udział wziąć może każde przedszkole. Nie ma znaczenia czy placówka jest miejska czy prywatna, a także czy jest spoza terenu Gminy Bielsko-Biała. Jak zgłosić się do gry?  Dyrekcje placówek otrzymały formularz zgłoszeniowy przekazany przez organizatorów, którzy do 27 października 2017 r. czekają na mailowe potwierdzenie przez przedstawiciela przedszkola udziału reprezentacji placówki w turnieju. Powyższą deklarację należy wysłać na adres:bielsko-biala@footballacademy.pl. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony pamiątkową koszulką i medalem, a każda drużyna otrzyma puchar. Wszyscy będą więc zwycięzcami.
 
Skoro Przedszkoliada obchodzi swój jubileusz to nie może zabraknąć niespodzianek i  atrakcji dla dzieci. Będą maskotki drużyn BKS Profi Credit, BBTS i TS Podbeskidzie, pokazy organizowane przez Oxford Kids, Fundację LUCE, KS Live oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami... również dla rodziców.
 
Dodatkowych informacji udzielają: Michał Kłusak (Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki Urzędu Miejskiego) tel. 33 497 17 14 oraz Krystian Gańczarczyk (Football Academy) tel. 784 445 840.
 

MENU