14.05.2016

Kolcak: Chcieliśmy pożegnać się w dobrym stylu

Obrońca Górali podsumował ostatnie spotkanie, kończące zmagania w sezonie 2015/16. Kristian Kolcak: Chcieliśmy w dobrym stylu pożegnać się z kibicami i na zakończenie naszej przygody w Ekstraklasie wygrać z Wisłą Kraków. Niestety nie udało się. W pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji, wygraliśmy ją 2:1 i staraliśmy się w drugiej połowie podwyższyć wynik, który moglibyśmy dowieźć do końca. Dostaliśmy bramkę na 2:2 i czegoś nam zabrakło w kolejnych minutach. Straciliśmy parę razy głupio piłkę, a te straty piłkarze Wisły zamienili na bramki. Dziś grało się nam zdecydowanie lepiej, bez stresu, strzeliliśmy trzy bramki, a nasza gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż we wtorek w Łęcznej. Ciężko wspomina się tamto spotkanie, gdyż nigdy bym nie przypuszczał, że Bielsko spadnie z Ekstraklasy. Jest to zespół, który w tym roku potwierdził, że ma aspirację na Ekstraklasę i niewiele mu zabrakło do awansu do pierwszej ósemki. Później sytuacja, na którą pracowaliśmy cały rok się zmieniła i musieliśmy walczyć w grupie spadkowej. Jeszcze nie rozmawiałem z prezesem na temat mojego kontraktu. Myślę, że teraz będzie czas na to i niebawem zasiądziemy do rozmów. Byłem zadowolony z gry w tym klubie. Zobaczymy jak to będzie.