31.10.2015

Komplet z Chorzowa

Druga drużyna zdobyła trzy punkty w meczu wyjazdowym, w którym rywalem był Ruch II Chorzów. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Maciej Felsch.Trzeba przyznać, że nie było to łatwe zwycięstwo i mecz szczęśliwie dla bielszczan się ułożył. Bardzo szybko, bo już w 21 minucie, czerwoną kartką ukarany został gracz gospodarzy, co znacznie ułatwiło grę Podbeskidziu. Przewagę jednego zawodnika udało się wykorzystać jeszcze przed przerwą kiedy to na listę strzelców wpisał się Maciej Felsch. W drugiej połowie "Niebiescy" mogli wyrównać, mieli ku temu nawet idealną okazję, ale z rzutu karnego nie trafił do bramki Michał Szal. W efekcie komplet punktów jedzie do Bielska-Białej i pozwala zbliżyć się drużynie Dariusza Mrózka do bezpiecznej strefy. Ruch II Chorzów – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:1 (0:1)Bramka: 41' Maciej FelschW 73. minucie Michał Szal nie wykorzystał rzutu karnego.Ruch: Skaba – Szal, Lesik, Trojak, Oleksy (17 Żmuda) – Włodyka (84 Gilewicz), Rzuchowski, Lenartowski (84 D. Cheba), Szewczyk – Siedlik, Efir; trener: Marek Wleciałowski.

Podbeskidzie: Kaczmarek – Grabski, Horoszkiewicz (46 Pielichowski, 82 Gladus), Kuszmider, Adu Kwame (46 Hiszpański) – M. Felsch, Zakrzewski –Janeczko, Bartlewski, Bujok – Jonkisz (46 Chmielewski); trener: Dariusz Mrózek.Żółte kartki: Trojak, Żmuda – M. Felsch, Zakrzewski, Hiszpański, Chmielewski, Bartlewski.Czerwona kartka: Miłosz Trojak za drugą żółtą, 21 min.