22.11.2015

Konferencja prasowa - Robert Podoliński

Robert Podolinski:Ciężko to skomentować, sądzę że troszeczkę za wcześnie zaczęliśmy przerwę i troszeczkę za późno wróciliśmy z szatni. Chyba wystarczyłoby to za cały komentarz, bo momentami graliśmy niezły mecz, ale troszkę zbyt łatwo oddaliśmy tą przewagę jednej bramki. Był to rzeczywiście taki mecz, że utrzymując do przerwy 1:0, to jestem przekonany, że przy naszej dzisiejszej dyspozycji - może nie wybitnej strzeleckiej - byli byśmy w stanie to spotkanie z Zagłębiem wygrać. Prezentowaliśmy się nieźle i szkoda, że przy tak fajnym dopingu naszych kibiców nie udało się nam wygrać. Będziemy mieli nad czym pracować, a takie mecze jak dziś się zdarzają i trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Jeśli chodzi o kolejny mecz to trafiło na Legię u siebie i  będziemy chcieli się zrehabilitować za porażkę z Zagłębiem.

26.04.2024, godz: 20:30