01.08.2015

Konferecja prasowa!

Jacek Zieliński: Przede wszystkim mamy zwycięstwo, a to się w dniu dzisiejszym najbardziej liczy. Są takie mecze, że po prostu nie idzie, ale takie zwycięstwa bardzo cieszą i są cenne, więc bardzo się z tego cieszymy. Może dzisiaj nie było wspaniałego spektaklu, ale no niestety czasem tak jest. Mamy 3 punkty i kolejny mecz wygrany i cieszymy się z tego.Dariusz Kubicki: Wiedzieliśmy, że gramy z trudnym przeciwnikiem, który dobrze operuje piłką, dobrze wykonuje stałe fragmenty gry stąd u nas w składzie znalazł się Celestine w środkowej strefie by ją wzmocnić. Moim zdaniem to strefa powinna być kluczowa do odniesienia sukcesu. Cały nasz plan można powiedzieć został zniwelowany niestety w 31 minucie, kiedy to Wojtek Kaczmarek nieodpowiednio się zachował, bo nawet gdy źle obliczył i przepuściłby tą piłkę, a zawodnik Cracovii zdobyłby bramkę, aczkolwiek wydaje mi się trudno by tak się stało, to mielibyśmy 1:0 i jeszcze 60 minut na reakcję. W 10 było bardzo ciężko przy takiej pogodzie i sposobie gry jaki prowadzi Cracovia. Mieliśmy, jedna, dwie szanse na wyrównanie, bramki zmieniają oblicze spotkań. Sytuację wręcz wyborną miał Kato na zdobycie otwierającej bramki i wtedy ten mecz pewnie inaczej by wyglądał. Później ten błąd Wojtka Kaczmarka, następnie ze wszystkich sił jakimiś zrywami ryzykowaliśmy utratą bramki bo już wtedy nie ma znaczenia czy się przegra 1:0 czy 2:0. Jednakże dzisiaj nie udało się pokonać bramkarza Cracovii.