10.05.2015

Konferencja prasowa!

Mariusz Rumak (trener Zawiszy):Pierwsza połowa to takie typowe spotkanie na 0-0. Weszliśmy kilka razy w pole karne, ale nie było z tego tytułu żadnego zagrożenia. W drugiej połowie udało nam się otworzyć wynik, ale się cofnęliśmy i to był błąd. Zdobyliśmy punkt, ale żeby myśleć o utrzymaniu musimy zdobywać w każdym meczy 3 punkty.Dariusz Kubicki (trener Podbeskidzia):Po takim meczu mam mieszane uczucia; przegrywaliśmy, wygrywaliśmy i na koniec zremisowaliśmy. Gratuluję swoim zawodnikom za to, że pokazali jak bardzo chcą dla mnie pracować. Oczywiście, przydarzyła się ta 88 minuta, gdzie zabrakło koncentracji i do tego mogę mieć pretensję, bo uczulałem zawodników, że najwięcej koncentracji trzeba mieć jak się mecz rozpoczyna, strzela bramkę itd. Zasada jest jedna: jak strzelasz na własnym boisku dwie bramki to nie możesz przegrać, więc o to także mogę mieć pretensje do swoich zawodników. Nie załamujemy się, gramy dalej, choć wiemy, że łatwo nie będzie.