06.05.2016

Konkursy na meczu!

Podczas dzisiejszego spotkania Górali z Koroną Kielce fani TSP będą mieli okazję uczestniczyć w kilku konkursach i wygrać fantastyczne nagrody! Na meczach Podbeskidzia w Bielsku-Białej zawsze wiele się dzieje i to nie tylko na boisku! Kibice Górali poza zabawą i gorącym dopingiem na trybunach mają okazje brać udział w konkursach, które organizujemy wraz z naszymi partnerami! Co tym razem będzie czekać na fanów podczas meczu? Sprawdźcie!Weekendowa wycieczka od biura podróży Marko -> Zgadnij ile piłek jest w urnie Na Trybunie Wschodniej, przy wejściu na sektor 17D stać będzie urna wypełniona piłeczkami. Zadaniem kibiców będzie odgadnięcie ile piłeczek jest w urnie. Konkurs obsługiwać będą hostessy, które zapisywać będą propozycje kibiców. Kto poda poprawną, lub najbliższą poprawnej liczbę piłeczek w przerwie meczu odbierze voucher na wycieczkę z rąk właściciela BP Marco, pana Marka Sanetry! Więcej na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.Rodzinny wyjazd kolejką na Szyndzielnię ZIAD -> #wspieramygóraliAby wygrać wystarczyło wymyślić hasło wspierające Górali i przysłać je nam do 4 maja. Zwycięskie hasła zostaną wyświetlona w trakcie przerwy w meczu. Warunkiem zwycięstwa jest obecność na meczu Podbeskidzie - Korona (6 maja, godz. 18:00). Odbiór nagród odbędzie się w drugiej połowie meczu z Koroną Kielce w sklepie z gadżetami. Więcej na temat konkursu znajdziecie TUTAJ.Przejazd klasy na wycieczkę szkolną TOBI -> Wymień punkty na autobus Ten konkurs trwa już od poprzedniego meczu Górali w Bielsku-Białej. Najmłodsi kibice zbierają w nim punkty za obecność na meczach TSP, a po ostatnim - z Wisłą Kraków najlepsza grupa zostanie nagrodzona przejazdem komfortowym autobusem! Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Karnet do Fitness Club Grępielnia -> Złap piłeczkę od Beskidka przed meczem i zaprezentuj swe piłkarskie umiejętności na murawieW przerwie każdego meczu TSP przy Rychlińskiego, kibice mają szansę wziąć udział w konkursie z naszym partnerem Fitness Club Grępielnia! Wystarczy złapać piłeczkę, którą w trybuny wyrzuci nasza maskotka i zaprezentować swe piłkarskie umiejętności na murawie! Do wygrania karnety od Grępielnii! Gadżety TS Podbeskidzie -> Zrób zdjęcie #wbarwachTSPZadaniem każdego kibica, który będzie chciał wziąć udział w konkursie jest zrobienie sobie lub innej towarzyszącej mu osobie zdjęcia w barwach TS Podbeskidzie (np. w klubowej koszulce/czapce/z szalikiem) i umieszczenia go na jednym z portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram) z dopiskiem, tzw. hashtagiem #WbarwachTSP