14.11.2015

Na tarczy z Pawłowic

Na pożegnanie rozgrywek trzeciej ligi w tym roku rezerwy Podbeskidzia uległy w Pawłowicach Śląskich tamtejszemu Pniówkowi 2:1, choć to bielszczanie pierwsi zdobyli bramkę.W 16 minucie na prowadzenie TSP II wyprowadził Daniel Mikołajewski, ale już parę minut później gospodarze doprowadzili do remisu, a w doliczonym czasie pierwszej części gry rzut karny wykorzystał Marcin Sobczak, którego gol dał trzy punkty drużynie Pniówka.
To był ostatni mecz rundy jesiennej w III lidze opolsko-śląskiej, Podbeskidzie II w 15 meczach zgromadziło 19 punktów (5 zwycięstw, 4 remisy i 6 przegranych), bilans bramek 23-24. Taki rezultat pozwala Góralom przezimować na 10 pozycji w ligowej tabeli, ze stratą 3 punktów do 7 - pierwszego bezpiecznego miejsca. Przypomnijmy, że w obecnym sezonie z III ligi opolsko-śląskiej relegacją zagrożone są kluby z pozycji 8-16.Pniówek Pawłowice Śląskie - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1 (2:1)Bramka dla TSP: 16' Daniel MikołajewskiPodbeskidzie II Bielsko-Biała: Madejski – Gladus, Widełka, Felsh (38' Borowski), Gutowski, Zakrzewski, Kuszmider, Bartlewski, Mikołajewski (72' Balcer), Chmielewski, Oczko