22.10.2016

Nokaut lidera!

Niesamowity mecz rozegrała druga drużyna Podbeskidzia. Bielszczanie pokonali lidera rozgrywek aż 5:1.Podopieczni trenera Piotra Bogusza znakomicie zaczęli mecz w Radziechowach, z GKS-em Radziechowy-Wieprz: już w czwartej minucie bramkę zdobył Konrad Gutowski. W pierwszej połowie kolejne trafienie dołożył jeszcze Mateusz Wajdzik i na przerwę Podbeskidzie II schodziło prowadząc 2:0. W drugiej połowie strzelanie trwało w najlepsze. Do siatki rywali trafiali: Damian Oczko, Aleksander Chmielewski i Filip Matuszczyk. Lidera IV ligi tego dnia stać było wyłącznie na jedno trafienie z rzutu karnego w 54 minucie.GKS Radziechowy-Wieprz – TS Podbeskidzie II 1:5 (0:2) Bramki: 54' karny – 4' Gutowski, 34' Wajdzik, 52' Oczko, 78' Chmielewski, 90' Matuszczyk TSP II: Lis – Wawszczyk, Widełka, Kareta, Handzlik (74' Pindera)  - Szymański, Walkiewicz, Brzosko (60' Chmielewski), Oczko (80' Matuszczyk), Gutowski – Wajdzik (69' Cienciała) trener: Piotr Bogusz