Obchody oficjalnie rozpoczęte!

Choć niektóre imprezy w ramach jubileuszu już się odbyły, to oficjalnie dopiero przed meczem zainaugurowano obchody 110-lecia BBTS.

Przed meczem TS Podbeskidzie z Górnikiem Łęczna przewodniczący komitetu organizacyjnego Tadeusz Pilarz powitał wszystkich kibiców oraz gości zaproszonych na obchody jubileuszowe. Przed jego przemową na stadionowych telebimach wyemitowany został film przypominający najpiękniejsze chwile w historii piłkarskiego BBTS-u, a dziecięca eskorta, która wyprowadziła zawodników na mecz ubrana była w specjalne, dedykowane jubileuszowi koszulki.

Główne imprezy związane z obchodami odbędą się jednak w sobotę - najpierw na Stadionie Miejskim już od godz. 9:00 rozpocznie się prezentacja Akademii Piłkarskiej Podbeskidzia, poprzedzi ona mecz Centralnej Ligi Juniorów, w którym bielscy młodzi zawodnicy mierzyć się będą z Lechem Poznań. 

O 14:30 święto przeniesie się na halę pod Dębowcem, przy ul. Karbowej - tam podczas głównej imprezy spotkają się pokolenia BBTS, a ten intensywny dzień zakończy mecz Plus Ligi, w którym BBTS Bielsko-Biała podejmować będzie Skrę Bełchatów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników bielskiego sportu na wszystkie jubileuszowe imprezy!

MENU