13.03.2017

Paweł Łoś: Cały zespół zagrał ambitnie

Szkoleniowiec juniorów TS Podbeskidzie skomentował mecz, w którym jego podopieczni pokonali Zagłębie Sosnowiec 4:2.Prowadziliśmy grę od początku spotkania, ale dwa razy mecz wymknął się nam spod kontroli. W 24 minucie daliśmy się skontrować, a w 53 minucie rywalowi wyszedł strzał życia z bardzo daleka. Potrafiliśmy się jednak podnieść po tych trafieniach i dalej graliśmy dobrze. Cały zespół zagrał bardzo ambitnie. Na tym dobrym tle jednak szczególnie wyróżniali się Oczko, Gach i Pindera. To były nasze motory napędowe. W końcówce mogliśmy się nawet pokusić o wyższe rozmiary zwycięstwa, ale Stanclik zmarnował stuprocentową okazję, a miał jeszcze kolejną szansę tak samo jak Drabik. Dlatego i z wyniku, i z gry w tym meczu mogę być zadowolony.ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z MECZUTABELA I LIGI WOJEWÓDZKIEJ JUNIOR A1 źródło: slzpn.katowice.pl,