05.12.2015

Pod szatnią Górali

Wypowiedzi pomeczowe zawodników Podbeskidzia po zremisowanym meczu z Ruchem Chorzów. Krystian Nowak: Na pewno szkoda karnego, którego podarowaliśmy zawodnikom z Chorzowa. Walczyliśmy o trzy punkty, chcieliśmy się przełamać na własnym terenie. Po pierwszej połowie, wszystko wskazywało na to, że strzelimy na 2:0. Szkoda na pewno tego wyniku, gdyż Ruch dopiero klarowne sytuacje stworzył sobie w drugiej połowie. Nie mamy innego wyjścia i musimy się cieszyć z tego wyniku. W końcówce był ciągle cios za cios, kto lepszą wyprowadził by akcję i strzelił gola ten by wygrał to spotkanie. W porównaniu do meczu z Cracovią, zagraliśmy bardziej agresywnie, bliżej przeciwnika i to na pewno było dzisiaj naszym atutem. Szkoda, że nie przyniosło nam to trzech punktów dzisiaj.    Kamil Jonkisz: W dzisiejszym spotkaniu objęliśmy prowadzenie. Pierwsza połowa pokazała, że jesteśmy w stanie wygrać ten mecz. Później był niepotrzebny karny, popełniliśmy kilka prostych błędów, które będziemy starali się eliminować. Teraz czeka nas wyjazd do Szczecina. Tam damy z siebie dwa razy więcej i w końcu wygramy.     Mateusz Szczepaniak: Znów nie udało się nam wygrać, więc ciężko jest się doszukiwać pozytywów. Chcieliśmy bardzo wygrać to spotkanie, ale niestety nie udało się nam zamienić momentami, bardzo dobrą grę na trzy punkty. Zostały nam dwa spotkania do końca tego roku i musimy postarać się zdobyć w nich jak najwięcej punktów.