02.05.2015

Porażka rezerw

Już na początku spotkania wynik otworzył zawodnik drużyny gości - Woźniak, który wykorzystał sytuację sam na sam i pokonał Sebastiana Madejskiego.Rekord minimalnie dominował na boisku ale po pół godzienie gry do głosu doszli bielszczanie, kiedy to Cisse oddał groźny strzał, niestety zablokowany. W 38 minucie, Śpiaczka wyszedł na wolne pole, lecz przegrał z bramkarzem "przyjezdnych". Pod koniec pierwszej części meczu, dobrą akcję gości na bramkę zamienił Olszowski, który jest wypożyczony do zespołu Rekordu z naszej drużyny!W drugiej połowie Górale ruszyli do odrabiania strat. Trochim w 53 minucie, po ładnej, indywidualnej akcji minimalnie przestrzelił, ale Podbeskidzie II nadal atakowało. Kilka chwil później kontuzji doznał Konrad Kareta i został zastąpiony przez Marcina Byrskiego. Niestety mądrze grająca dziś drużyna Rekordu, w 70 minucie wykorzytsała składnie przeprowadzony kontratak i Maślorz podwyższył wynik na 3:0. Honorowe trafienie dla rezerw zdobył w końcówce spotkania Kuszmmider, "Dwójka" nie zdobyła kolejmych bramek i przegrała derbiki Bielska-Białej. TS Podbeskidzie II 1:3 (0:2) BTS RekordBramki: 90' Kuszmider13' Woźniak, 39' Olszowski, 70' MaślorzKartki: 27' Szendzielarz, 90+ Góra TS Podbeskidzie II: Madejski - Łaciak (77' Zelek), Pietrasiak, Kareta (59' Byrski), Chojnacki (73' Kowaliczek) - Kuszmider, Jonkisz, Walkiewicz, Trochim - Cisse (65' Wajdzik), ŚpiączkaŁawka: Felsch, Kowaliczek, Byrski, Wajdzik, Pielichowski, Łepski Trener: Dariusz Mrózek BTS Rekord Bielsko-Biała: Góra - Olszowski, Żołdna (56' Waliczek), Gaudyn, Woźniak (60' Szymański), Profic, Szędzielarz, Kubica, Sikora - Rucki, Sobik (67' Maślorz)Ławka: Dziedzic, Rupa D., Maślorz, Waliczek, Szymański, Rupa Ł. Małyjurek Trener: Gumdla