12.04.2017

Przedświąteczne mecze młodzieżowców

Podopieczni trenera Pawła Łosia nie mają sobie równych w I wojewódzkiej lidze juniorów. Dziś zwyciężyli na wyjeździe ROW Rybnik 2:0. Grały także inne drużyny młodzieżowe.Obie bramki dla bielszczan zdobył Filip Matuszczyk, po raz pierwszy w 35 minucie, oraz w drugiej połowie w 62 minucie spotkania ustalając końcowy wynik meczu. Choć do końca rozgrywek jeszcze daleka droga to już teraz postawa młodych zawodników TS Podbeskidzie zasługuje na podziw. W 22 kolejkach zwyciężyli 20 razy notując bilans bramek 71:11 i od pewnego czasu utrzymując sześciopunktową przewagę nad drugim w tabeli Ruchem Chorzów. Wyniki śląskiej drużyny także budzą uznanie - dziś w meczu derbowym Ruch pokonał Górnik Zabrze aż 10:0.ROW Rybnik - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)Bramki: 35' i 62' MatuszczykTS Podbeskidzie: Felsch - Pindera (90' Pawlus), Kryger, Sobczak, Powała, Możdżonek, Gutowski (70' Bury), Gach (80' Bukowczan), Smolarz, Matuszczyk (72' Stanclik), KrólakW pozostałych meczach drużyn Podbeskidzia padły następujące wyniki:I liga wojewódzka juniorów młodszych B1:

BTS Rekord Bielsko-Biała – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2000 2:1 (0:1)
Bramka: Patryk Drabik (rzut karny)II liga wojewódzka juniorów młodszych B1:

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2001 – MOSiR Jastrzębie 2:0III liga wojewódzka młodzików młodszych D2:

BBTS Podbeskidzie 2006 – UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 3:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Bieroński (dwie), Filip LachendroW meczu zagrali: Komendera - Gancarczyk, Komraus, Szumiński Paweł, Świta, Czupryński, Szumiński Piotr, Martosz, Pawłowski, Biskup, Ptak, Harężlak, Bieroński, Lachendro, Naglik. Trener Wojciech Fluder