02.10.2014

Przybył arbitrem meczu ze Śląskiem

Sędzia z Kluczborka już po raz drugi w tym sezonie poprowadzi mecz w Bielsku-Białej.  Ostatnie spotkanie Górali sędziowane przez sędziego Przybyła miało miejsce w 7 kolejce bieżącego sezonu, a rywalem TSP przy Rychlińskiego był aktualny Mistrz Polski warszawska Legia. Zawodnicy Podbeskidzia swych wyżej notowanych rywali pokonali 2:1, lecz po tym spotkaniu bielszczan dotknął ekstraklasowy kryzys – w trzech kolejnych ligowych potyczkach nie zdołali oni niestety swym rywalom urwać choćby punktu. Czy passa ta zostanie przerwana już jutro? W tym sezonie sędzia Przybył prowadził już 10 spotkań (9 w Ekstraklasie oraz 1 w I Lidze) i pokazał w nich 35 żółtych kartek (najwięcej – 7 w spotkaniu TSP – Legia), jedną czerwoną  oraz podyktował jeden rzut karny. (źródło: 90minut.pl)