16.10.2017

Raport z wypożyczeń

Jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale? Zapraszamy na nasz cotygodniowy raport!  I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - nie zagrał z powodu kontuzji.Olimpia uległa na własnym terenie wiceliderowi z Legnicy i na ten moment plasuje się w środkowej strefie z identycznym dorobkiem punktowym jak Podbeskidzie. Zespół z Grudziądza po 12 kolejkach może poszczycić się najlepszą defensywą (9 straconych goli), ale też odbija się to na słabej skuteczności (najsłabszy wynik w lidze - 8 zdobytych goli).Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1- - - II LigaKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - nie zagrałStal Stalowa Wola w minionej kolejce uległa na wyjeździe Rozwojowi Katowice i na ten moment znajduje się na 16 miejscu w tabeli.Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2:1Bramki: Bartosz Jaroszek 61, Daniel Paszek 69 - Adrian Dziubiński 42- - - Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut Wisła Puławy zanotowała już 7 remis w tym sezonie. Tym razem bezbramkowo zremisowała z Olimpią Elbląg u siebie i wciąż nie udaje jej się odskoczyć od strefy spadkowej na bezpieczną odległość. Dla Madejskiego było to 3 czyste konto w tym sezonie.Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0:0- - - III LigaAleksander Chmielewski - do 68 minuty i Maciej Felsch - od 85 minuty (obydwaj Elana Toruń) Elana zanotowała drugie z rzędu zwycięstwo i utrzymuje kontakt z czołówką. Na ten moment torunianie plasują się na 5 miejscu w tabeli. W meczu z Energetykiem Gryfino zagrała dwójka naszych wypożyczonych zawodników - Aleksander Chmielewski wybiegł w podstawowym składzie i grał ponad godzinę, zaś Maciej Felsch pojawił się na murawie w końcówce meczu.Elana Toruń - Energetyk Gryfino 1:0Bramka: Kordian Górka 73Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała) - pauzował za żółte kartki. BKS w minionej kolejce zremisował bezbramkowo z Piastem Żmigród i po 12 kolejkach ma na swoim koncie 17 punktów, co daje 8 lokatę w tabeli. Łukasz Zakrzewski nie mógł zagrać w tym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek.Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0- - - IV LigaBartłomiej Iskrzycki (Kuźnia Ustroń) - nie zagrał. Kuźnia pokonała wysoko, bo aż 4:1 Drzewairza Jasienica. Trzy z czterech trafień zaliczyli zawodnicy związani w przeszłości z TSP - Maksymilian Wojtasik oraz Adrian Sikora. Fortuna Liga (Słowacja)Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) - wszedł w doliczonym czasie gry.FC Vion Zlate Moravce, w którym na wypożyczeniu przebywa Peter Sladek zremisował pierwszy mecz w sezonie. Tym razem na wyjeździe zespół Sladka podzielił się punktami z MFK Rużomberok, gdzie gra jeden z byłych Górali - Nermin Haskić. MFK Rużomberok - FC Vion Zlate Morace 1:1Bramki: Daniel 29' - Gensabel