04.05.2015

Raport z wypożyczeń

I Liga Termalica wciąż nie daje za wygraną i walczy o awans do Ekstraklasy. Póki co w tabeli plasuje się tuż za znajdującymi się aktualnie na miejscach premiowanych awansem Zagłębiem Lubin i Wisłą Płock. W minionej serii spotkań niecieczanie z Mateuszem Kupczakiem i Mateuszem Janeczko w składzie udali się po kolejne trzy punkty w podróż do Świnoujścia, gdzie w miejscowej Flocie występuje kolejny z wypożyczonych – Daniel Bujok. Obydwa zespoły dzieli w tabeli spora różnica, więc zwycięstwo gości nie może dziwić. W spotkaniu tym wystąpiła trójka wypożyczonych Górali. Flota Świnoujście – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:2 (0:1) Bramki: Paluchowski 45', Plizga 66'  Daniel Bujok (Flota) – 90 minutMateusz Kupczak (Termalica) – 90 minutMateusz Janeczko (Termalica) – 90 minut- - -W miniony weekend przed drużyną Dolcanu stało spore wyzwanie. Mecz z liderem tabeli, zespołem który pewnie zmierza po awans do Ekstraklasy i to na jego terenie. Piłkarze z Ząbek musieli uznać wyższość gospodarzy i do domu wrócić bez punktów. Zarówno Sebastian Bartlewski jak i Rafał Grzelak wybiegli w tym meczu w podstawowym składzie.Zagłębie Lubin – Dolcan Ząbki 2:0 (1:0)Bramki: Piątek 39', Papadopulos 90' Rafał Grzelak – 90 minut i żółta kartkaSebastian Bartlewski – 45 minut  III Liga W meczu rezerw Podbeskidzia z Rekordem Bielsko-Biała w zielonych barwach wystąpił wypożyczony z TSP Adrian Olszowski. Młody zawodnik nie rozegrał wprawdzie całego spotkania, lecz już w 39 minucie zdołał skarcić swych kolegów z Podbeskidzia i trafił do siatki. TS Podbeskidzie II – BTS Rekord 1:3 (0:2)Bramki: Kuszmider 90' - Woźniak 13', Olszowski 39', Maślorz 70'  Tradycyjnie już w barwach LKS-u Czaniec wystąpiło trzech wypożyczonych z Podbeskidzia zawodników. Daniel Fabisiak i Dawid Nagi rozpoczęli spotkanie od pierwszych minut, zaś Daniel Gołuch pojawił się na boisku po przerwie. LKS niestety uległ w meczu wyjazdowym Szombierkom Bytom. Szombierki Bytom – LKS Czaniec 2:1 (0:1)Bramki: Śliwa 50' , Makowski 65' – Hałat 31' z rzutu karnego