02.10.2017

Raport z wypożyczeń

W ostatni weekend grały zespoły, w których tymczasowo przebywają wypożyczeni zawodnicy Podbeskidzia.I LIGADaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) – nie zagrał
Pomocnik wypożyczony do grudziądzkiej drużyny nie wystąpił w ostatnim meczu, w którym Olimpia zwyciężyła 1:0 z Górnikiem Łęczna. Feruga nie znalazł się w meczowej kadrze swojej drużyny na to spotkanie.
Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 1:0Bramka: 51' Klichowicz- - -
II LIGAKamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - 90 minutStal Stalowa Wola w minionej kolejce uległa na wyjeździe Garbarni Kraków, a Kamil Jonkisz spędził na boisku pełne 90 minut. Garbarnia – aktualnie piąty zespół II ligi bramkę decydującą o zwycięstwie zdobyła już w 6 minucie. Po 11. kolejce drugoligowych rozgrywek Stal Stalowa Wola zajmuje 12. miejsce w tabeli rozgrywek. Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola 1:0
Bramki: 6' Serafin
- - - Sebastian Madejski (Wisła Puławy) - 90 minut O jedno miejsce niżej niż Stal Stalowa Wola znajduje się Wisłą Puławy. Puławianie w ostatniej kolejce ligowej grali ze Zniczem Pruszków i w pojedynku spadkowiczów z Nice 1 Ligi padł remis 1:1. Sebastian Madejski rozegrał pełne spotkanie w bramce Wisły. Gospodarze od 61 minuty prowadzili 1:0, ale osiem minut przed końcem spotkania Karol Podliński pokonał bramkarza wychowanego w  Podbeskidziu i dał pruszkowianom remis. Warto dodać, że Wisła od 63 minuty grała w „10” po wykluczeniu Tomasza Sedlewskiego za drugą żółtą kartkę.Wisła Puławy – Znicz Pruszków 1:1Bramki: 61' Zulciak  - 82' Podliński- - -
III LIGAAleksander Chmielewski – do 76 minuty i Maciej Felsch - nie zagrał (obydwaj Elana Toruń) Z dwójki graczy wypożyczonych do Elany Toruń wystąpił jedynie Aleksander Chmielewski,który wyszedł na mecz w Przodkowie w podstawowym składzie i został zmieniony na kwadrans przed końcem spotkania. Toruński zespół przegrał po raz drugi w  tym sezonie, druga porażka z rzędu sprawiła, że Elana znacznie spadła w ligowej tabeli – z drugiej lokaty zajmowanej po 7. kolejce na ósmą, na której plasuje się obecnie.GKS Przodkowo – Elana Toruń 1:0
Bramka:5' Garczewski- - -Łukasz Zakrzewski (BKS Stal Bielsko-Biała)
Prawy obrońca z Podbeskidzia w drużynie bialskiej Stali rozegrał 87 minut w meczu z Falubazem Zielona Góra, z którego BKS przywiózł remis 2:2. Stal obecnie zajmuje pozycję dokładnie w połowie stawki trzecioligowców, jest dzięwiąta.Falubaz Zielona Góra – BKS Stal Bielsko-Biała 2:2

Bramki: 33' Ekwueme, 75' Babij – 42', 45' Jarnot
- - - IV LIGABartłomiej Iskrzycki (Kuźnia Ustroń)  - nie grał

Wypożyczony z TSP Iskrzycki nie wystąpił w meczu Kuźni Ustroń, który miał niezwykły przebieg – gospodarze przegrywali już do przerwy 1:3 z drugim zespołem GKS-u Tychy, ale po przerwie zdobyli trzy bramki i przychylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Kużnia Ustroń – GKS II Tychy 4:3
Bramki:1' Wojtasik, 78' Kuder, 85', 90' Sikora – 3', 5' Rogalski, 28' WróblewskiFORTUNA LIGA (SŁOWACJA)Peter Sladek (FC Vion Zlate Moravce) – od 66 minuty.FC Vion Zlate Moravce, w którym na wypożyczeniu przebywa Peter Sladek wysoko, 3:0 przegrał z AS Trenczyn, a zawodnik Podbeskidzia wszedł na murawę w drugiej połowie. Po tym meczu Trenczyn zrównał się w tabeli z zespołem ze Zlatych Moravców, który z 15 punktami zajmuje ósmą lokatę.AS Trenczyn - FC Vion Zlate Morace 3:0
Bramki: 20', 75' Janga, 78' Beridze

26.04.2024, godz: 20:30