10.04.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie piłkarze TSP przebywający na wypożyczeniach. I LigaGórnik Zabrze - Olimpia Grudziądz 2:1Olimpia chyba gorzej tego spotkania rozpocząć nie mogła. Już po 4 minutach piłkarze z Grudziądza przegrywali 0:2, a co gorsza w 7 minucie z powodu kontuzji stracili bramkarza. Mimo tego podopieczni Jacka Paszulewicza nie spisali tego meczu na straty. Kontaktowego gola zdołali zdobyć minutę po przerwie, jednak to było wszystko na co było ich tego dnia stać. Daniel Feruga rozegrał całe spotkanie i został ukarany żółtą kartkąDaniel Feruga (Olimpia) - 90 minut i żółta kartka- - - II Liga Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2:1Bramki: Piotr Stawarczyk 2, Dominik Zawadzki 90 - Piotr Giel 48Walcząca zaciekle o utrzymanie w II Lidze Kotwica Kołobrzeg długo i niezbyt dobrze będzie wspominać miniony weekend. Zespół Mateusza Janeczko był bardzo bliski przywiezienia z ciężkiego terenu w Niepołomicach punktu, jednak stracił bramkę w ostatniej minucie spotkania. Kotwica wciąż traci więc 3 punkty do bezpiecznego miejsca w tabeli. Mateusz Janeczko (Kotwica) - nie zagrał - - - Błękitny Stargard - Stal Stalowa Wola 2:2 Bramki: Patryk Skórecki 10, Maciej Liśkiewicz 78 (k) - Bartłomiej Wasiluk 18 (k), Przemysław Wróbel 90 (s)Po raz kolejny w podstawowym składzie Stali Stalowa Wola wybiegł Kamil Jonkisz. Tym razem jego zespół podzielił się punktami z Błękitnymi Stargard, wyrównując w 90 minucie. Stal dzięki temu remisowi ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową i plasuje się na 13 pozycji. Kamil Jonkisz (Stal) - 80 minut. III LigaRekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0 Konrad Kareta - 90 minut, Aleksander Chmielewski - od 82 minuty, Bartosz Iskrzycki nie zagrał (wszyscy BKS)BKS w derbowym spotkaniu z Rekordem podzielił się punktami i aktualnie zajmuje 7 pozycję w trzecioligowej tabeli.