18.04.2017

Raport z wypożyczeń

Cotygodniowy raport z gier wypożyczonych Górali już czeka! I LigaOlimpia Grudziądz - MKS Kluczbork 2:0Bramki: Karol Angielski 27, Jakub Łukowski 75 Olimpia dzięki zwycięstwu zbliżyła się do miejsc premiowanych awansem i poradziła sobie bez podstawowego zawodnika jakim jest Daniel Feruga. Wypożyczony z Podbeskidzia pomocnik pauzował za kartki. - - - II LigaKotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1:1Bramka: Mateusz Świechowski 70 - Michał Płonka 50Kotwica w minionej kolejce ugrała jeden punkt, a w jej sytuacji każda zdobycz jest na wagę złota. Oczywiście remis nie pozwolił ekipie Mateusza Janeczko wydostać się ze strefy spadkowej, jednak większość rywali w walce o utrzymanie również punktowała, więc jeśli nie dało się odrobić punktów, ważne że strata nie została powiększona. Mateusz Janeczko (Kotwica) wszedł na boisko w 67 minucie.- - - Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 0:0Kibice w Stalowej Woli tym razem nie zobaczyli ani bramek, ani podstawowego ostatnio zawodnika jakim jest Kamil Jonkisz. 21-latek w minionej kolejce pauzował za kartki. Stal po tym remisie ma na koncie 28 punktów (3 nad strefą spadkową) i plasuje się na 13 lokacie. - - - III LigaBKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 1:0Bramka: Pląskowski 57Tym razem spośród trójki wypożyczonych graczy TSP w BKS-ie zagrało dwóch: Konrad Kareta całe spotkanie, a Aleksander Chmielewski pojawił się na murawie w 82 minucie. Bartosz Iskrzycki nie zagrał.