20.03.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie Górale wypożyczeni do innych zespołów. I LigaDaniel Feruga (Olimpia Grudziądz) - 78 minut w meczu z GKS-em Tychy. Olimpia start wiosny zaliczyć może do udanych - drugie zwycięstwo w trzecim meczu to na pewno powód do optymizmu, szczególnie że na ten moment daje to 8 pozycję w tabeli. Daniel rozegrał 78 minut i zszedł przy stanie 0:0. W 89 minucie zwycięstwo Olimpii zapewnił Karol Angielski. Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1:0Bramka: Karol Angielski 89II Liga Mateusz Janeczko (Kotwica Kołobrzeg) - od 69 minuty w meczu z ROW RybnikKotwica niestety wciąż zajmuje miejsce w strefie spadkowej, a po porażce z ROW Rybnik 2:3 straciła kolejną szansę na odrobienie punktowych strat do miejsc bezpiecznych. A za tydzień kolejne ciężkie spotkanie - tym razem z silną Siarką Tarnobrzeg. Do znajdującej się tuż nad strefą spadkową Polonii Warszawa Kotwica traci jednak tylko trzy oczka, co na pewno nie jest stratą nieosiągalną. W meczu z ROW Rybnik Janeczko pojawił się na murawie już przy stanie 2:3. ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:2Bramki: Dawid Bober 17, Marián Jarabica 30, Przemysław Brychlik 43 - Arkadiusz Lewiński 41, Piotr Giel 55 (k)- - - Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola) - 67 minut w meczu z Olimpią Elbląg.Trzeci mecz ligowy w barwach Stali za Kamilem Jonkiszem i pierwszy od początku meczu. Zespół ze Stalowej Woli podzielił się punktami z Olimpią Elbląg i na ten moment zajmuje 10 pozycję w II Lidze. Gola na wagę remisu zdobył wychowanek TSP Szymon Jarosz. Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1:1Bramki: Szymon Jarosz 67 - Łukasz Pietroń 65 (k)III LigaAleksander Chmielewski (do 76 minuty), Bartosz Iskrzycki (do 69 minuty) i Konrad Kareta (cały mecz) w BKS Stal Bielsko-BiałaPoczątek rundy nie był zbyt udany dla piłkarzy bialskiej Stali. Porażka z rezerwami legnickiej Miedzi spowodowały spadek o jedną pozycję w ligowej tabeli. BKS Stal - Miedź II Legnica 0:1 Bramki: 0:1 K. Zieliński 62

19.04.2024, godz: 18:00