27.03.2017

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale. I LigaDaniel Feruga w ten weekend nie zagrał - mecz jego Olimpii Grudziądz został przełożony. II LigaMateusz Janeczko (Kotwica Kołobrzeg) - 66 minut w meczu z Siarką TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2:1Zespół Mateusza doznał kolejnej porażki, co tym samym nie pozwala póki co myśleć o ucieczce ze strefy spadkowej. Kotwica zajmuje przedostatnie miejsce ze stratą 5 punktów do strefy gwarantującej utrzymanie. W meczu z Siarką zespół z Kołobrzegu cenny punkt stracił na 12 minut przed końcem spotkania, a Janeczki już na murawie nie było (w 66 minucie zmienił go były Góral Sebastian Bartlewski)Kamil Jonkisz nie zagrał w meczu Stali Stalowa Wola z Rozwojem Katowice (2:2).III LigaKonrad Kareta (BKS Stal Bielsko-Biała) - 90 minut w meczu z Górnikiem Wałbrzych, Bartosz Iskrzyski i Aleksander Chmielewski (BKS) nie zagrali. Górnik Wałbrzych - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0Plany pierwszego wiosennego zwycięstwa piłkarze BKS-u będą musieli odłożyć do następnej kolejki. Tym razem bezbramkowo zremisowali w Wałbrzychu z tamtejszym Górnikiem. Zrealizowanie celu jakim była wygrana zostało mocno utrudnione jeszcze w pierwszej połowie. Damian Szczęsny został ukarany w 36 minucie czerwoną kartką i bielszczanie grać musieli w "10". Aktualnie BKS Stal plasuje się na szóstym miejscu w III Lidze.