06.10.2014

Raport z wypożyczeń

Sprawdźmy jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni Górale.   Gol Grzelaka, kartka Trochima, Kupczak wciąż niepokonany.  W swoim czwartym meczu po powrocie na wypożyczenie do Dolcanu Ząbki, swego premierowego gola w tym sezonie zdobył Rafał Grzelak. Jego zespół zremisował ze spadkowiczem z T-Mobile Ekstraklasy Zagłębiem Lubin 2:2, a on sam przebywał na placu gry do 70 minuty.  Dolcan Ząbki – Zagłębie Lubin 2:2  Rafał Grzelak (Dolcan) – 70 minut i gol  Seria liderującej pierwszoligowej tabeli Termaliki Bruk-Bet Nieciecza wciąż trwa. ZespółMateusza Kupczaka w dotychczasowych 11 meczach tego sezonu, ani razu nie dał pokonać się swym rywalom. Tym razem nie udało im się jednak zgarnąć pełnej puli i jeden punkt pojechał do Świnoujścia.  Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Flota Świnoujście 1:1  Mateusz Kupczak (Termalica) – 90 minut  Trzeci z naszych pierwszoligowców również nie schodził z boiska pokonany. Wojciech Trochim rozegrał w miniony weekend 71 minut, został ukarany żółtą kartką, a jego GKS Tychy pokonał beniaminka – Bytovię Bytów.  GKS Tychy – Bytovia Bytów 3:2  Wojciech Trochim (GKS) – 71 minut i żółta kartka  Trzecia liga – zwycięstwa LKS- Czaniec i Rekordu.  W derbach Bielska-Białej pomiędzy Rekordem, a BKS-em Stal górą byli ci pierwsi. Bramkę na wagę zwycięstwa dla piłkarzy z Cygańskiego Lasu w 84 minucie strzelił nie kto inny jak... wypożyczony z TSP Adrian Olszowski. W derbach wystąpili również aktualnie występujący w BKS-ie Krystian Zelek oraz Bartosz Iskrzycki. Rekord Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 Adrian Olszowski (Rekord) – 45 minut i gol  Krystian Zelek (BKS) – 58 minut Bartosz Iskrzycki (BKS) – 32 minuty LKS Czaniec w miniony weekend gościł u siebie zawodników Pniówka Pawłowice Śląskie, a całe spotkanie rozegrała dwójka wypożyczonych Górali – Dawid Nagi oraz Daniel Fabisiak. LKS pokonał swych rywali 1:0.  LKS Czaniec – Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 Dawid Nagi – 90 minut Daniel Fabisiak – 90 minut