21.10.2014

Raport z wypożyczeń

I Liga Po świetnym początku sezonu ostatnie spotkania dla zespołu lidera zaplecza ekstraklasy nie są zbyt udane. W czterech ostatnich meczach Termalica Bruk-Bet Nieciecza zdobyła zaledwie jeden punkt i nad drugim w tabeli Zagłębiem Lubin ma już zaledwie 2 oczka przewagi. W minionej kolejce niecieczanie przegrali na własnym boisku z Wisłą Płock 0:2, a w meczu tym wystąpili obydaj wypożyczeni Górale.  Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Wisła Płock 0:2  Mateusz Kupczak (Termalica) – 90 minutMateusz Janeczko (Termalica) – 12 minut   Porażki doznał również drugi z zespołów, w którym tymczasowo występuje jeden z Górali, Wojciech Trochm – GKS Tychy. Porażka z wiceliderem wstydu nie przynosi, ale pozycja tyszan w tabeli nie jest za wesoła. Dwanaście oczek i zaledwie punkt przewagi nad 17 miejscem na pewno stawia ten zespół w niezbyt komfortowej sytuacji.  GKS Tychy – Zagłębie Lubin 0:1 Wojciech Trochim (GKS) – 90 minut i żółta kartka  Jedynym z Górali wypożyczonych do I Ligi, którego zespół zdołał zdobyć punkt okazał się tym razem Rafał Grzelak. Jego Dolcan Ząbki zremisował z Olimpią Grudziądz 2:2, a Grzelak rozegrał całe spotkanie.  Dolcan Ząbki – Olimpia Grudziądz 2:2  Rafał Grzelak – 90 minut    III Liga  Piast II Gliwice – BKS Stal Bielsko-Biała 0:5 Bartosz Iskrzycki (BKS) – 9 minut  Swornica Czarnowąsy – Rekord Bielsko-Biała 2:1  Adrian Olszowski (Rekord) – 90 minut  LKS Czaniec - Ruch Zdzieszowice 1:0  Łukasz Zakrzewski  i Dawid Nagi – po 90 minut