Reha-Forma znów z Podbeskidziem

 

Centrum rehabilitacji Reha-Forma znów współpracuje z Podbeskidziem i to tam do zdrowia będą dochodzić zawodnicy Górali.

Umowę potwierdzającą powrót do współpracy klubu z Reha-Formą podpisał Tomasz Mikołajko, prezes Podbeskidzia oraz Piotr Habdas, właściciel centrum rehabilitacji, który przy okazji opowiedział jak współpracuje się z zawodnikami Podbeskidzia: Każdy, do nas trafia po to, żeby pracować nad powrotem do zdrowia, taki sam cel mają zawodnicy Podbeskidzia, ale ich wyróżnia dość duża presja czasu, chcą jak najszybciej wrócić do gry i nieraz trzeba też pomóc im odzyskać wiarę i motywację. Generalnie psychika osoby rehabilitowanej jest bardzo istotna i to jest strona, która zwykle też wymaga uwagi.
Cieszę się, że znów będziemy w naszym Centrum gościć zawodników Podbeskidzia, oczywiście życzę aby rehabilitacja potrzebna była jak najrzadziej, ale w razie takiej potrzeby chętnie pomożemy – mówi Piotr Habdas. 

Jest to partner doświadczony w pracy z zawodowymi sportowcami i cieszący się wśród nich dużym uznaniem, dlatego my też śmiało stawiamy na Reha-Formę i jestem pewny, że naszym zawodnikom wyjdzie to na zdrowie – mówi prezes Mikołajko - Reha-Forma współpracowała z Podbeskidziem w czasach gdy grało w Ekstraklasie, a teraz wraca do klubu i wierzę, że znów przy ich wsparciu wiele osiągniemy.

O Reha-Forma:

Celem jaki stawiamy sobie w Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma jest zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie rehabilitacji medycznej. Prowadzimy leczenie zespołów bólowych kolan, kręgosłupów, kostek, barków, a także rehabilitujemy pacjentów po operacjach np.:  rekonstrukcjach wiązadeł ACL i PCL, artroskopiach  kolan, barków, rekonstrukcjach ścięgien, zespoleniach złamań  i wielu innych. Zajmujemy się także pełną opieką w ramach treningu funkcjonalnego oraz motorycznego, tak aby leczony mógł w pełni przygotowany powrócić do wykonywanego przez siebie zawodu. 
Dzięki współpracy z lekarzami klubowymi, lekarzami ze Szpitala pod Bukami, jak wieloma innymi światowej klasy specjalistami udaje nam się skutecznie prowadzić kompleksową rehabilitację naszych Pacjentów. 

MENU