24.09.2016

Remis "dwójki" w Knurowie

Rezerwy Podbeskidzia zremisowały z Concordią Knurów w meczu rozpoczynającym 9 kolejkę czwartoligowych zmagań. Concordia Knurów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)Bramki: ? 42' z karnego, ? 55 - Zakrzewski 35 i 74Kibice w Knurowie na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 35 minuty, a ku ich rozczarowaniu jako pierwsi do siatki trafili Górale - wynik meczu otworzył Łukasz Zakrzewski. Zwodnicy trenera Piotra Bogusza zbyt długo prowadzeniem niestety się nie nacieszyli. W 42 minucie z rzutu karnego padło wyrównanie, a to niestety nie był koniec kłopotów Podbeskidzia. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej części gospodarze objęli prowadzenie, jednak piłkarze TSP mimo tego ciosu nie zamierzali składać broni. W końcu dopięli swego  - w 74 minucie Zakrzewski po raz drugi wpisał się na listę strzelców i jak się później okazało ustalił wynik meczu.Obydwa zespoły przed tą serią gier w tabeli dzielił zaledwie jeden punkt i po remisie hierarchia została zachowana - TSP plasuje się obecnie na 13 lokacie z dorobkiem 9 ligowych oczek, zaś Concordia jest 14.