10.06.2017

Remis na koniec sezonu

Drugi zespół Podbeskidzia sezon 2016/17 zakończył remisem z Orłem Mokre i ostatecznie zajął czwarte miejsce w lidze.Podopieczni Piotra Bogusza w ostatnim meczu mierzyli się z przedostatnią drużyną ligi Orłem Mokre. Rywale, mimo mylącej pozycji w tabeli zawiesili Góralom wysoko poprzeczkę. Już w dziesiątej minucie objęli prowadzenie i rezerwy Podbeskidzia musiały gonić wynik. Cel udało się osiągnąć w 72 minucie kiedy Wojciechowski pokonał bramkarza rywali. Na więcej jednak tego dnia żadna z drużyn nie pozwoliła przeciwnikom i starcie zakończyło się remisem 1:1. Podbeskidzie II zakończyło sezon na czwartej pozycji w rozgrywkach IV ligi drugiej grupy śląskiej, po 34. meczach zdobyli 61 punktów po 18 zwycięstwach, 7 remisach i 9 przegranych meczach. Bilans bramek to 60-41. Ligę wygrali zawodnicy LKS-u Bełk tuż przed GKS-em Radziechowy-Wieprz i LKS-em Czaniec.Podbeskidzie II - Orzeł Mokre 1:1 (0:1)Bramki: 72' Wojciechowski - 10' GrygnyTS Podbeskidzie II: Madejski, Handzlik, Widełka, Jagieła, Filipowicz, Jaworski, Walkiewicz, Wojciechowski, Gawor, Handy (64' Kułagowski), Waleczek (69' Jendryczko)Trener: Piotr Bogusz