21.03.2015

Rezerwy zwycięskie!

Druga Drużyna Podbeskidzia wygrała z Szombierkami Bytom 2:1 (1:1) i zdobyła trzy cenne punkty w pierwszy dzień wiosny!      Bielszczanie starali się grać dziś ofensywnie i już w 12 minucie stworzyli sobie doskonałą okazję do objęcia prowadzenia - po rzucie rożnym, do futbolówki w polu karnym najwyżej wyskoczył Dariusz Pietrasiak, ale skierował piłkę minimalnie nad poprzeczką. Ta niewykorzystana sytuacja szybko się zemśiła, bo już minutę później goście z Bytomia, po akcji bokiem boiska, dośrodkowaniu w pole karne i precyzyjnym strzale Pączki, który nie dał szans Madejskiemu, zdobyli gola. W 39 minucie do rzutu wolnego z około 35 metrów podszedł Wojciech Trochim i posłał dokładne zagranie w pole karne, tam świetnie odnalazł się Pietrasiak, uderzył obok bramkarza Szombierek i tym samym doprowadził do wyrównania!W drugiej części spotkania Górale odważnie atakowali Mistrzów Polski z 1980 roku, ale jako pierwsi bardzo dobrą okazję stworzyli sobie przyjezdni. W 70 minucie po rzucie rożnym, jeden z Bytomian zamykał dośrodkowanie na długim słupku i minimalnie przestrzelił! Zawodnicy Podbeskidzia nadal jednak usiłowali wyjść na prowadzenie, co opłaciło się w 86 minucie. Po ciekawej akcji i sporym zamieszaniu w polu karnym, sędzia dopatrzył się faulu i podyktował rzut karny dla Bielszcan! Strzał z 11 metrów na gola zamienił Trochim. W 90 minucie za niesportowe zachowanie i dyskusje z arbitrem, z murawy został usunięty gracz Szombierek - Pach, Chwilę później sędzia zakończył mecz. Trzy cenne punkty zostają w Bielsku-Białej!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ JAKUBA ZIEMIANINA Z MECZUPo meczu powiedzieli:Dariusz Mrózek (trener TSP II):  Na pewno nie zagraliśmy dziś, tak jak to sobie zakładaliśmy, popełnialiśmy błędy ale mimo to udało się nam zdobyć ważne 3 punkty, które pozwolą zbliżyć się do naszych rywali.- Wojciech Trochim: Nie ustrzegliśmy się dziś błędów, ale momentami nasza gra mogła się podobać. Zostawiliśmy dziś dużo zdrowia na boisku i poskutkowało to zdobyciem kompletu punktów. Cieszę się ze zdobytej bramki, która dała nam zwycięstwo i z tego, że mogłem pomóc dziś drużynie. Starałem się grać najlepiej jak potrafię ale znam swoją wartość i czuję, że jeszcze nie doszedłem do optymalnej formy, wiem, że stać mnie na dużo lepszą grę. Ciężko pracuję żeby móc grać na jak najwyższym poziomie i dawać dużo dobrego zespołowi. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:1 (1:1) Szombierki BytomBramki:13' Pączko (0:1)39' Pietrasiak (1:1)87' Trochim (2:1) - rzut karny Kartki: - żółte: 39' Dzido, - 73' Felsch, 75' Trochim - czerwone: 90' Pach Podbeskidzie II: Madejski- Kareta, Pietrasiak, Łaciak, Felsch - Jarosz, Grabski, Gladus (67' Oczko), Trochim - Gajda (90' Walkiewicz), Cisse (76' Wajdzik).Ławka: Pieczonka, Walkiewicz, Kołodziej, Wajdzik, Pielichowski, OczkoTrener: Dariusz Mrózek Szombierki Bytom: Rosół - Dzido, Kasprzyk, Kuliński, Pach, Pączko, Polak, Rosiński, Ślęzok, Śliwa, SzafrańskiŁawka: Wiśniewski, Konaszczuk, Ryś, Lebek, Jarnot, Stefaniak, MakowskiTrener: Krzysztof Górecko