Sierczyński: Przed nami prestiżowy mecz

Boczny obrońca Podbeskidzia po meczu z Ruchem podsumował spotkanie, powiedział też walce o miejsce w składzie i przygotowaniach do meczu z GKS-em.

Marcin Sierczyński:

Dobrze, że mieliśmy taki sprawdzian, dla mnie tym bardziej jest to wartościowe bo rzeczywiście w lidze ostatnio gram mniej i takie „przetarcie” było potrzebne. Dawałem z siebie na boisku wszystko żeby pokazać trenerowi, że może na mnie postawić. Wiadomo, ze w meczu ligowym nie zagra teraz ze względu na żółte kartki Bartek Jaroch, który ostatnio występował na mojej pozycji, dlatego ja robię wszystko co mogę, a decyzja kto go zastąpi należy już do trenera.

Myślę, że stworzyliśmy sobie w tym meczu dużo sytuacji. Często udawało się nam odbierać piłkę na połowie przeciwnika i tak naprawdę mogliśmy kilka sytuacji jeszcze lepiej rozwiązać i wykorzystać, ale dobrze, że dwie bramki udało się strzelić, nie straciliśmy żadnej, i cieszy, że wygraliśmy ten sparing. Już skupiamy się na meczu Z GKS-em i zaczynamy pracę nad tym spotkaniem.

Przed nami bardzo prestiżowy mecz i taki sparing nie odda tego, co będzie działo się w meczu ligowym. Jako jednostka treningowa taka gra jest bardzo pomocna, ale w meczu o punkty atmosfera wygląda zdecydowanie inaczej.

MENU