12.11.2014

Skalnik Gracze - TSP II: mecz na remis

Zespół rezerw Podbeskidzia w drugim meczu, rozegranym w krótkim okresie czasu, znów zdobył punkty - tym razem zremisował w Graczach ze Skalnikiem. Bramki Górale zdobyli w ciągu 10 minut w drugiej połowie. Skutecznym rzutem wolnym popisał się Dariusz Kołodziej, a chwilę później rzut karny na bramkę zamienił Maciej Felsch. Niestety w koncówce spotkania Górale stracili prowadzenie i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, ale pomimo to podopieczni Dariusza Mrózka utrzymują się nad strefą drużyn zagrożonych spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej.  Skalnik Gracze - Podbeskidzie II 2:2 (1:0)Bramki: 31', 83' -  61' Kołodziej, 71' Felsch (karny) Podbeskidzie II: Madejski - Łaciak, Felsch, Kuszmider, Handzlik - Gladus, Kołodziej, Pielichowski, (46' Walkiewicz), Chrapek, Byrski - Jonkisz (62' Chmielewski)