ThenPP nawiązało współpracę z TSP

Architektoniczna pracownia projektowa ThenPP została biznesowym partnerem klubu.


Jak doszło do nawiązania współpracy klubu z pracownią ThenPP?: Z prezesem Mikołajko poznałem się dzięki Przedszkolakom Podbeskidzia, nasze dzieci są w jednej grupie, dlatego my też często się spotykamy i przy okazji udało się przenieść znajomość na płaszczyznę biznesową – mówi Łukasz Then, właściciel firmy, która została Biznes Partnerem Podbeskidzia. Liczę na to, że dzięki reklamie na stadionie moja firma zyska rozpoznawalność wśród Państwa kibiców, ale też spodziewam się, że w kręgu biznesowym zrzeszonym wokół klubu, możemy zyskać klientów. Już podczas ostatniego spotkania Podbeskidzie Business Club pewne kroki zostały poczynione i być może zaowocuje to udaną współpracą z jednym z partnerów klubu.

Tak jest, połączyło nas przedszkole Podbeskidzia, ale nie musiałem długo przekonywać pana Łukasza – opowiada Tomasz Mikołajko, prezes Górali - Jestem pewny, że jego obecność w naszym klubie biznesu przyniesie jego firmie liczne korzyści, to także jest naszą rolą, żeby integrować lokalny biznes.

Jestem właścicielem pracowni architektonicznej, która prowadzi działalność na obszarze całego kraju, jednak z racji miejsca zamieszkania skupimy się głównie na terenie powiatu bielskiego. Realizujemy zlecenia budżetowe jak i indywidualne w zakresie projektowania obiektów przemysłowych, usługowych oraz mieszkalnych. Oferujemy również usługi związane budową obiektów oraz wiążącym się z nią nadzorem budowlanym – przedstawia swoją firmę Łukasz Then.

MENU