12.03.2017

[IV liga]: TSP II - Drzewiarz 4:0

Efektownie wypadła wiosenna inauguracja drugiego zespołu Podbeskidzia. Drużyna trenera Bogusza wysoko pokonała Drzewiarz Jasienica.Wynik spotkania rozstrzygnięty był już po pierwszych 45 minutach, kiedy to Podbeskidzie II prowadziło już 3:0. Do siatki Drzewiarza trafił dwukrotnie Sławomir Cienciała, grający trener-asystent Górali, jedną bramkę na swoim koncie zapisał Piotr Strączek. Po przerwie jeszcze jednego gola dołożył Cienciała, który tym samym skompletował hattricka i ustalił wynik meczu na 4:0.Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 4:0 (3:0)Bramki: 20', 40', 65' Cienciała, 23' StrączekPodbeskidzie II: Gustavo Busatto - Bartosz Jaroch, Maciej Felsch, Mariusz Malec, Adrian Widełka - Arkadiusz Jaworski, Szymon Szymański (80' Kajetan Jendryczko) - Krzysztof Walkiewicz, Piotr Strączek (80' Filip Handy) Patryk Tyrna (85' Szymon Jagieła) - Sławomir Cienciała (65' Kamil Waleczek)Trener: Piotr Bogusz