10.05.2017

Zwycięstwo rezerw

Kolejne zwycięstwo czwartoligowych rezerw stało się faktem. Tym razem podopieczni trenera Piotra Bogusza w ramach czwartoligowych rozgrywek pokonali Granicę Ruptawa. Górale po raz kolejny zapewnili sobie trzy punkty w czwartoligowych rozgrywkach, tym razem odprawiając z kwitkiem zespół Granicy Ruptawa. Już w 19 minucie Łukasz Zakrzewski strzałem głową otworzył wynik meczu i dał swojej drużynie spory komfort. Szanse na podwyższenie wyniku były jeszcze przed przerwą, ale do szatni obydwa zespoły schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu gospodarzy. Taki stan rzeczy utrzymał się aż do 86 minuty, kiedy to wynik meczu ustalił Matuszczyk.Goście w samej końcówce mieli jeszcze szansę na honorowe trafienie z rzutu karnego, jednak w pięknym stylu "jedenastkę" obronił Gustavo Bussatto. Dwubramkowe zwycięstwo rezerw Podbeskidzia stało się więc faktem i była to już 16 wygrana tej drużyny w bieżących rozgrywkach. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:0 Granica Ruptawa (1:0)Bramki: Zakrzewski 19', Matuszczyk 86'
W 92 minucie Gustavo Bussatto obronił rzut karny. TSP II: Bussatto - Widełka , M.Felsch, Gibas, Zakrzewski - Jaworski, Walkiewicz, Gutowski (Wojciechowski 62'), Matuszczyk (Waliczek 86'), Pindera (Handy 83'), Kostorz (Cienciała 67')