23.11.2017

U-15: CLJ nasza!

Juniorski zespół Podbeskidzia do lat 15 pokonał w barażowym dwumeczu o Centralną Ligę Juniorów Pomologię Prószków i w kolejnych rozgrywkach zagra w elicie! Podopieczni trenera Łukasza Rozmusa już w pierwszym meczu zrobili ogromny krok w kierunku realizacji celu, bo na własnym terenie pokonali rówieśników z Prószkowa aż 4:0. Mimo tej wysokiej wygranej, na rewanż jechali bardzo zmotywowani i skoncentrowani, aby dopełnić formalności. Efektem tego było szybkie wyjście na prowadzenie - już w 3 minucie do siatki rywali trafił Kacper Mazur dając sygnał, że jego zespół przyjechał tylko po zwycięstwo. Po kwadransie mieliśmy już 2:0 dla młodych Górali, którzy swą przewagę sfinalizowali trafieniem Macieja Pasternego, a to nie był jeszcze koniec. Na przerwę TSP schodziło z trzema bramkami przewagi, bo w samej końcówce trafił jeszcze Kacper Łukaszek.Po przerwie mecz nie był już tak obfity w bramki, ale nie to przecież było najważniejsze. Podbeskidzie kontrolowało przebieg meczu, dołożyło jeszcze jedno trafienie autorstwa Łukasza Tarasza i po ostatnim gwizdku arbitra przyszedł czas na radość! Młodzi Górale pokonali w dwumeczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów U-15 Pomologię Prószków aż 8:0 i zapewnili sobie awans do elity! Dla sztabu szkoleniowego oraz piłkarzy ekipy U-15 Podbeskidzia wielkie brawa!Pomologia Prószków - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:4Bramki: Mazur 3', Pasterny 14', Łukaszek 35', TaraszTSP (wyjściowy skład): Kowol, Pasterny, Kralczyński, Zoń, Mazur, Chwaja, Bieroński, Bernard, Loranc, Łukaszek, WysińskiPierwszy mecz: 4:0 dla Podbeskidzia. Awans do CLJ: Podbeskidzie